Objednávky s doručením do Vánoc https://www.tiami.cz/doprava-a-platba/ Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přívěsek z bílého zlata s diamanty Brilliant Little Cross

Kód: NBRW20001
15 600 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.12.2023

Přívěsek z bílého zlata s diamanty Brilliant Little Cross ve tvaru malého křížku zdobí třpytivé laboratorní diamanty, které vás uchvátí svou něžností i jemnou elegancí. Tento roztomilý diamantový šperk posílí vaši životní víru a naději v těch nejtěžších chvílích. Mnozí věří, že právě křížek proměňuje negativní energii na pozitivní, a tak nás nebo naše blízké chrání. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Brilance?

 • Šperk posilující životní víru a naději  
 • Jemná elegance v kombinaci se třpytem syntetických diamantů 
 • 18karátové bílé zlato  
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,20 ct 
 • Barva LG diamantu je D-F 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek z bílého zlata s lab-grown diamanty Brilliant Little Cross

Zlatý přívěsek s lab-grown diamanty Brilliant Little Cross ve tvaru malého křížku zdobí třpytivé laboratorní diamanty, které vás uchvátí svou něžností i jemnou elegancí. Tento roztomilý diamantový šperk posílí vaši životní víru naději v těch nejtěžších chvílích. Mnozí věří, že právě křížek proměňuje negativní energii na pozitivní, a tak nás nebo naše blízké chrání.

Přívěsek z bílého zlata s diamanty Brilliant Little Cross tvoří 6 nádherných syntetických diamantů o celkové hmotnosti 0,20 ct, které jsou zasazené do 18kt bílého zlata. Křížek je pověšen na řetízku o celkové délce 42 cm. Je zabalen do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání 
 
Přívěsek z bílého zlata s diamanty Brilliant Little Cross  je zabalen do elegantní krabičky zrecyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, který je tzv. rodným listem samotného šperku. V něm je třeba uvedeno, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použité lab-grown diamanty, nebo jaká je celková váha zlatého šperku. 

 
Kolekce Brilance 
Česká kolekce zlatých šperků, které dominuje nádherná brilance broušených syntetických diamantů. Dokonalá harmonie poctivé řemeslné práce, třpytu lab-grown diamantů v kombinaci se 18kt zlatem vás absolutně okouzlí 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Brilance? 

 • Šperk posilující životní víru a naděj 
 • Jemná elegance v kombinaci se třpytem syntetických diamantů 
 • 18karátové bílé zlato  
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,20 ct 
 • Barva LG diamantu je D-F 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté přívěsky na krk s lab-grown diamanty
Barva zlata: bílé
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí, maturita
Ryzost zlata: 18 kt
Tvar: křížek
Váha zlata: 2,35 g
Délka řetízku: 42 cm
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: D-F
? Čistota LAB diamantů: VS
Velikost LAB diamantů: 0,033 ct
Celkový počet LAB diamantů: 6 ks
? Celková váha LAB diamantů: 0,20 ct
? Celková hmotnost šperku: 2,39 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: