Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

8 důvodů, proč nakupovat u TIAMI

1. Používáme lab-grown diamanty 

Šperky TIAMI používáme laboratorně pěstované diamanty, které jsou výsledkem společensky odpovědné práce. Na jejich získání není potřeba využít ničivé síly hlubinné těžby, která má za následek změnu charakteru tamního eko systému. Na těchto diamantech nelpí podezření z násilí na lidech ani porušování lidských práv. 

2. Nejvyšší kvalita lab-grown diamantů

Šperky TIAMI používají nejvyšší kvalitu lab-grown diamantů 2a. I když to není běžné, každý náš použitý diamant od velikosti 0,25 ct vlastní IGI certifikát.
Ten vydává Mezinárodní gemologická laboratoř (IGI International Gemological Institute). Certifikát mimo jiné obsahuje číslo, pod kterým je použitý kámen dohledatelný v on-line databázi Mezinárodní gemologické společnosti. A právě toto číslo je vylaserované na rundistě (hraně kamene) použitého diamantu. 

3. Garance původu 

98 % zlatých šperků TIAMI je opatřeno speciálním puncem, který garantuje použití lab-grown diamantů. Vzhled tohoto puncu si můžete prohlédnout zde. Původ použitých laboratorně pěstovaných diamantů je uveden také v certifikátu pravosti, který vlastní každý zlatý šperk z kolekce TIAMI. 

4. Výroba na zakázku 

Máte jasnou představu o vašem diamantovém šperku a nechcete již jenom snít? V tom případě nám stačí jeho fotografii nebo kresbu poslat e-mailem eshop@tiami.cz. Během 48 hodin vás budeme kontaktovat a vaše představa se stane realitou. 

5. Úprava velikosti dle přání

Jestliže si u nás zakoupíte prsten a následně zjistíte, že vybraná velikost nesedí, zdarma vám ji upravíme.   

6.  3letý servis zdarma 

Spolu se zakoupeným šperkem od nás získáte 3letý servis. Po tuto dobu budeme o váš zlatý diamantový šperk pečovat zcela zdarma. Servis zahrnuje čištění šperku v ultrazvuku a kontrolu usazení diamantů. 

7. Recyklovatelné balení dle přání 

Šperky TIAMI jsou zabaleny do elegantní krabičky z recyklovatelného materiálu PLA (polylactic acid – kyselina polymléčná). Jde o biologicky plně odbouratelný materiál, který se vyrábí z kukuřičného nebo bramborového škrobu či z cukrové třtiny.  
Na toto dárkové balení vám na přání umístíme i váš osobní vzkaz.  

8. Moderní a nadčasový design 

Se znalostí aktuálních módních trendů připravujeme ve spolupráci s předními evropskými návrháři moderní a nadčasové designy, které vám pokaždé připomenou váš jedinečný životní okamžik.