Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Šperky pro Nadační Fond Pink Bubble

Srdcem pro Nadační fond Pink Bubble

V Tiami věříme, že krása šperků může nést hlubší poselství a přispět k dobré věci. Proto jsme s hrdostí vytvořili speciální kategorii šperků, jejíž výtěžek bude přímo podporovat Nadační fond Pink Bubble. Tato nadace se zasazuje o pomoc mladým lidem, kteří čelí výzvám života s onkologickým onemocněním, nabízejíc jim podporu, porozumění a naději v době, kdy to nejvíce potřebují.

Symbolika růžových diamantů

Pro tuto jedinečné šperky jsme zvolili symbolicky růžové diamanty, které nejenže představují naději a sílu, ale také jsou symbolem lásky a podpory, kterou společně můžeme vyjádřit těm, kdo se ocitli v těžkých životních situacích. Růžové diamanty v našich špercích jsou nejen nádherné, ale také přinášejí poselství solidarity a společného úsilí o lepší zítřky.

Připojte se k nám v Tiami a pomozte nám osvětlit cestu mladým lidem bojujícím s onkologií. Každý zakoupený šperk z této kategorie je krokem k většímu porozumění, podpoře a změně k lepšímu. Nechte váš nákup promluvit a společně ukážeme, že láska a péče mohou tvořit zázraky.