Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Zakázková výroba

Výběr toho pravého originálního šperku s udržitelnými laboratorními diamanty pro vás či vaše milované může být někdy opravdovým oříškem. Ačkoliv u nás v TIAMI vám vždy rádi s výběrem online či osobně pomůžeme, může se stát, že vás kromě našich rozmanitých designů nakonec mnohem více inspirují vaše vlastní nápady.

Ani v takovém případě si ovšem nemusíte zoufat. Tým našich uměleckých šperkařů v čele s talentovaným a zkušeným Milanem Nováčkem totiž dokáže zpracovat vaše speciální přání a požadavky v rámci zakázkové výroby, kterou nabízíme.

Nezapomínejte, že nic není nemožné a naši šperkaři vám vždy pomůžou zhmotnit vaše představy do konkrétní a co nejuspokojivější podoby. Na výběr budete mít z bílého, růžového či klasického žlutého zlata a samozřejmě i z udržitelných laboratorních diamantů nejvyšší kvality v čirém nebo i barevném provedení. Fantazii se meze nekladou a ve světě šperků TIAMI to platí dvojnásob.

Kontaktujte nás a Váš sen o originálním šperku se stane realitou.