Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přívěsek s diamanty Ten Years of Love

Kód: NTYLW2301
88 000 Kč
Na objednávku

Přívěšek s diamanty ve tvaru 10 Ten Years of Love byl vytvořen u příležitosti desetiletého výročí společného soužití a partnerské lásky. Originální šperk vyrobený na zakázku vyjadřuje pevnost a trvanlivost vztahu mezi dvěma lidmi. Darováním tohoto šperku zpečetíte vzpomínky na společně prožité okamžiky, vyjádříte lásku a vděčnost.

Přívěšek s diamanty Ten Years of Love tvoří číslice 10 z bílého 14 kt zlata vyskládaná třiceti jemnými laboratorními diamanty. Celková váha čirých diamantů je 0,80 ct. Uvnitř nuly, v číslici deset,  je zavěšen modrý laboratorní diamant o celkové hmotnost 0,50 ct. Přívěšek doplňuje řetízek ze 14kt  bílého zlata o délce 42 cm. Délka řetízku lze upravit dle potřeby. 

PROČ SI KOUPIT NEBO DAROVAT ŠPERK TEN YEARS OF LOVE?

 • Osobní a emocionální dárek k výročí
 • Dokonalá kombinace 14 kt bílého zlata a třpytu 31 laboratorních diamantů
 • Celkový počet karátů ve šperku je 1,30 ct (0,50 ct modrý diamant + 0,80 čiré diamanty)
 • Barva centrálního diamantu  LG diamantů je  blue
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěšek s diamanty Ten Years of Love

Přívěšek s diamanty ve tvaru 10 Ten Years of Love byl vytvořen u příležitosti desetiletého výročí společného soužití a partnerské lásky. Originální šperk zhotovený na zakázku, vyjadřuje pevnost a trvanlivost vztahu mezi dvěma lidmi. Darováním tohoto šperku zpečetíte vzpomínky na společně prožité okamžiky, vyjádříte lásku a vděčnost. Mistrné zpracování a řemeslný um našich zlatníků jen podtrhne důležitost a hodnotu příležitosti u které bude šperk darován. 

Přívěšek s diamanty Ten Years of Love tvoří číslice 10 z bílého 14 kt zlata vyskládaná třiceti jemnými laboratorními diamanty. Celková váha diamantů je 1,30 ct. Uvnitř nuly, v číslici deset,  je zavěšen modrý laboratorní diamant o celkové hmotnost 0,50 ct. Přívěšek tvoří též řetízek ze 14kt  bílého zlata o celkové délce 42 cm. Řetízek lze upravit dle potřeby. 

Přívěšek obdržíte zabalen do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, nebo jakou celkovou hmotnost mají použité laboratorní diamanty.

PROČ SI KOUPIT NEBO DAROVAT ŠPERK TEN YEARS OF LOVE?

 • Osobní a emocionální dárek k výročí
 • Dokonalá kombinace 14 kt bílého zlata a třpytu 31 laboratorních diamantů
 • Celkový počet karátů  číslice 10  je  1,30 ct (0,50 ct modrý diamant + 0,80 čiré diamanty)
 • Barva centrálního diamantu  LG diamantů je blue
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zakázková výroba
Barva zlata: žluté
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí, maturita
Ryzost zlata: 14 kt
Váha zlata: 5,65 g
Délka řetízku: 42 cm
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: E
? Čistota LAB diamantů: VS
Velikost LAB diamantů: modrý 0,50 ct + 30 x 1,85 mm
Celkový počet LAB diamantů: 31 ks
? Celková váha LAB diamantů: 1,30 ct (0,50ct + 0,80 ct)
? Celková hmotnost šperku: 5,91 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: