Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Zakázková výroba

Výběr toho pravého originálního šperku s udržitelnými laboratorními diamanty pro vás či vaše milované může být někdy opravdovým oříškem.

Ačkoliv u nás v TIAMI vám vždy rádi s výběrem online či osobně pomůžeme, může se stát, že vás kromě našich rozmanitých designů nakonec mnohem více inspirují vaše vlastní nápady.

Ani v takovém případě si ovšem nemusíte zoufat. Tým našich uměleckých šperkařů v čele s talentovaným a zkušeným Milanem Nováčkem totiž dokáže zpracovat vaše speciální přání a požadavky v rámci zakázkové výroby, kterou nabízíme.

Jako u všeho, co se má stát součástí jedinečnosti vás či vašich blízkých a provázet vás den co den, i udržitelný šperk s lab-grown diamantem by měl do detailu splňovat vaše individuální touhy a požadavky - tak, aby přinášel opravdovou radost a krásu pokaždé, když se jím ozdobíte.

Ať už jde o specifické úpravy šperků v naší stálé nabídce nebo o zcela nový design či druh šperku, který v našem e-shopu momentálně nenacházíte, neostýchejte se na nás obrátit. Spokojenost našich klientů je naší prioritou číslo jedna a proto se vždy pokusíme vyhovět všemu, co si vaše srdce zamane.

Po prvotním kontaktu skrze zakázkový formulář se s vámi dále propojíme telefonicky, možné je také osobní setkání v našem pražském ateliéru (Ateliér Tiami Palackého 718/9 Praha 1). Až získáme podrobnou představu o šperku, který si přejete, pustíme se do návrhů. Po odsouhlasení se hned vrhneme do výroby!

Nezapomínejte, že nic není nemožné a naši šperkaři vám vždy pomůžou zhmotnit vaše představy do konkrétní a co nejuspokojivější podoby. Na výběr budete mít z bílého, růžového či klasického žlutého zlata a samozřejmě i z udržitelných laboratorních diamantů nejvyšší kvality v čirém nebo i barevném provedení. Fantazii se meze nekladou a ve světě šperků TIAMI to platí dvojnásob.

zakazkova-vyroba_b