Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přívěsek ze žlutého zlata s diamanty Golden Gasoline

Kód: NGG22001
118 000 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Oslnivá novinka z kolekce šperků české značky TIAMI, přívěsek s diamanty Golden Gasoline, je naprostým unikátem. Tento originální šperk ve tvaru tankovací pistole byl totiž navržen speciálně pro všechny milovníky rychlých kol, adrenalinu a neustálého pohybu kupředu. Ať už tedy holdujete autům, motorkám či dalším dopravním prostředkům, svou lásku k jízdě můžete vyjádřit tímto šperkem zdobeným laboratorními diamanty.

Zlatý přívěsek s diamanty  Golden Gasoline je součástí zakázkové výroby TIAMI. Díky precizní ruční práci šperkařů prochází řetízek přímo samotným přívěskem a je dostupný ve verzi z bílého, růžového či klasického žlutého 14 kt zlata. Tankovací pistole je následně zdobená dvěma v laboratorními diamanty. Díky této jedinečné kombinaci tak získáte naprosto ojedinělý, kvalitní a luxusní šperk, který je navíc zcela udržitelný a etický.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek ze žlutého zlata s lab-grown diamanty Golden Gasoline

Oslnivá novinka z kolekce udržitelných šperků české značky TIAMI, přívěsek s diamanty Golden Gasoline, je naprostým unikátem. Tento originální šperk ve tvaru tankovací pistole byl totiž navržen speciálně pro všechny milovníky rychlých kol, adrenalinu a neustálého pohybu kupředu. Ať už tedy holdujete autům, motorkám či dalším dopravním prostředkům, svou lásku k jízdě můžete vyjádřit tímto šperkem zdobeným laboratorními diamanty.

Zlatý přívěsek na krk Golden Gasoline je součástí zakázkové výroby TIAMI. Díky precizní ruční práci šperkařů prochází řetízek přímo samotným přívěskem a je dostupný ve verzi z bílého, růžového či klasického žlutého 14 kt zlata. Pumpa je následně zdobená dvěma laboratorními diamanty. Díky této jedinečné kombinaci získáte naprosto ojedinělý a luxusní šperk, který je navíc zcela udržitelný a etický.

Přívěsek s diamanty Golden Gasoline je, stejně jako všechny šperky české značky TIAMI, vyráběn těmi nejzručnější šperkaři v ateliéru v samotném srdci Prahy. V něm se pojí kreativita, perfektní řemeslný um a zcela udržitelné materiály, jimž vévodí laboratorní diamanty, které TIAMI odebírá od dodavatele z belgických Antverp.

Se zlatou pumpou Golden Gasoline tak získáváte nejen luxusní diamantový šperk pro milovníky rychlé jízdy, ale i jistotu, že byl vyroben s péčí a láskou pouze z těch nejkvalitnějších udržitelných materiálů. Součástí každého dárkového balení TIAMI je navíc krabička z plně biologicky odbouratelného materiálu, certifikát pravosti a rozšířené dárkové balení, do kterého můžete vložit osobní vzkaz či fotografii.

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Lab-grown diamanty mají úplně stejný třpyt a brilanci jako ty přírodní. Jsou však identické nejen po optické stránce, ale i po stránce chemické a strukturální. Mohou se tak pyšnit nejvyšší kvalitou 2a, kterou má pouze 1 % přírodních diamantů. Díky těmto aspektům se lab-grown diamanty stávají velice populární i mezi slavnými lidmi. Oblíbila si je například Meghan Markle, Lady Gaga nebo Beyoncé a do jejich výzkumu investuje peníze i zapálený bojovník za záchranu naší planety, herec Leonardo DiCaprio. Společnost TIAMI spolupracuje s českými uměleckými designéry šperků a v nabídce má náušnice, přívěsky, náramky a samozřejmě také zásnubní a snubní prsteny.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zakázková výroba
Barva zlata: žluté
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí, maturita
Ryzost zlata: 14 kt
Váha zlata: 16,40 g
Délka řetízku: 42 cm
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: E
? Čistota LAB diamantů: VS
Velikost LAB diamantů: 2,90 mm
Celkový počet LAB diamantů: 2 ks
? Celková váha LAB diamantů: 0,18 ct (2x0,09 ct)
? Celková hmotnost šperku: 16,45 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: