Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Doprava a platba

 

Doprava po České republice

 

Česká pošta - dopravné a balné ZDARMA

Zásilkovna - dopravné a balné ZDARMA ( tento typ dopravy se nabídne a můžete vybrat pouze v případě, že je hodnota objednaného zboží nižší než 20 tisíc Kč)

Osobní odběr v ateliéru na Praze 1, Palackého 718/9 je možný pouze po telefonické domluvě v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. 

Kancelář obchodního odd:

Tiami s.r.o., Petrská 1136/12, 110 00 Praha 1

Otevírací doba: Po-Pá   9:00 - 17:00 h
 

Doprava do zahraničí

Standardní dopravné a balné  - ZDARMA.

Expresní doručení - ZPOPLATNĚNO.

Šperky doručujeme do celého světa. Clo a daně nejsou zahrnuty a liší se podle konkrétní země. Využíváme většinou státní dopravce nebo se řídíme výběrem zákazníka (nejčastěji DHL, FEDEX nebo UPS). Pokud máte zájem o doručení do zahraničí, kontaktujte nás, prosím.


Způsob platby

Platba kartou nebo rychlým online převodem prostřednictvím platební brány ThePayPro zaplacení přes ThePay stačí mít platební kartu s povolenými internetovými platbami nebo přístup do vašeho oblíbeného internetového bankovnictví)

Převodem na účet (E-mail s platebními údaji pro bezhotovostní převod obdržíte po vytvoření objednávky. Platbu prosím zašlete do 5 dnů od přijetí objednávky. Jako VS uveďte číslo objednávky.)

Na dobírku - objednávku zaplatíte hotově (popřípadě kartou) přímo přepravci při převzetí zásilky.

PayPal - možnost platby běžnou platební kartou nebo přes PayPal účet

Co je služba PayPal?

Služba PayPal umožňuje fyzickým osobám i podnikům posílat a přijímat elektronické peníze přes web. Poskytuje také jiné finanční a související služby. Tyto služby zde souhrnně nazýváme „služba”.Přes službu můžete uskutečňovat jednorázové platby nebo si u PayPal můžete založit účet, který vám umožní jednodušší placení, přijímání plateb a jejich posílání, další funkce a lepší záznamy o platbách. Za zaslání jednorázové platby prostřednictvím služby neúčtuje Paypal žádné poplatky (může však účtovat poplatky za jiné služby v souvislosti s touto platbou, například za převod měny). https://www.paypal.com/cz/webapps/mpp/ua/servicedescription-full#5

Platba při osobním odběru - Tuto možnost pro Vás připravujeme, zatím ale není možná.
 

Dovolujeme si vás upozornit, že podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb jsme povinni vystavit vám účtenku. Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Doba dodání

Šperky, které máme skladem, zpravidla expedujeme do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky (při zaslání zboží na dobírku nebo při osobním odběru), případně od připsání platby na náš účet (při bezhotovostní platbě). Šperky na objednávku zpravidla doručujeme do 2-3 týdnů. Ve výjimečných případech, u šperků vyráběných na zakázku může být dodací lhůta delší.

Pokud potřebujete stihnout konkrétní datum, informujte nás o tom, prosím, v poznámce na konci objednávky.