Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Náušnice z bílého zlata s růžovým diamantem Magic Cube - 1 ks

Kód: EMCPW23261
18 500 Kč
Na objednávku

Náušnice z bílého zlata Magic Cube  má tvar magické kostky, která symbolizuje dokonalost, spolehlivost a bezpečí. Nádhernou kombinací 18karátového bílého zlata s brilancí růžového lab-grown diamantu si zamilují ženy a dívky, které dávají přednost minimalistickému designu a jemné eleganci. Hlavní motiv briliantové náušnice Magic Cube  tvoří solitérní růžový diamant s kulatým brusem o hmotnosti 0,26 ct. Náušnice je nepárová. Vhodná i jako druhá náušnice na ucho. 

Proč si koupit nebo darovat náušnice Magic Cube z kolekce Pure Line? 

 • Briliantová náušnice s minimalistickým designem ve tvaru kostky
 • Symbolizuje dokonalost, spolehlivost i bezpečí 
 • Dokonalá kombinace 18karátového bílého zlata a růžového lab-grown diamantu 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,26 ct 
 • Barva LG diamantů je Fancy Pink
 • Lab-grown diamanty s IGI certifikátem pravosti
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náušnice z bílého zlata s růžovým lab-grown diamantem Magic Cube - 1 ks

Náušnice z bílého zlata Magic Cube má tvar magické kostky, která symbolizuje dokonalost, spolehlivost a bezpečí. Nádhernou kombinaci 18karátového bílého zlata s brilancí růžového lab-grown diamantu si zamilují ženy a dívky, které dávají přednost minimalistickému designu a jemné eleganci. 

Hlavní motiv briliantové náušnice Magic Cube tvoří solitérní růžový diamant s kulatým brusem o hmotnosti 0,26  ct. Briliantová náušnice Magic Cube má bezpečné a pohodlné puzetové zapínání. To tvoří hladká tyčinka z bílého zlata, na kterou se nasune puzetka. Náušnice je nepárová. Vhodná též jako druhá doplňková náušnice na ucho. 

Náušnice z 18 kt zlata je zabalena do elegantní krabičky zrecyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, který je tzv. rodným listem samotného šperku. V něm se například dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus má použitý lab-grown diamant, nebo jaká je celková váha zlatého šperku. 
 
Kolekce Pure Line 
První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů. 

Proč si koupit nebo darovat náušnice z kolekce Pure Line? 

 • Briliantové náušnice s minimalistickým designem symbolizující dokonalost, spolehlivost i bezpečí 
 • Dokonalá kombinace 18karátového bílého zlata a lab-grown diamantů 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,26 ct 
 • Barva LG diamantů je Fancy Pink
 • Lab-grown diamanty s IGI certifikátem pravosti
 • Recyklovatelné balení sosobním vzkazem dle přání  

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zakázková výroba
Barva zlata: bílé
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí
Ryzost zlata: 18 kt
Váha zlata: 0,40 g
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: Fancy Pink
? Čistota LAB diamantů: SI1
Velikost LAB diamantů: 3,90 mm
Celkový počet LAB diamantů: 1 ks
? Celková váha LAB diamantů: 0,26 ct
? Celková hmotnost šperku: 0,45 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: