Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Náušnice ze žlutého zlata s diamanty Magic Cube (0,46 ct)

Kód: EMCY20005
27 900 Kč
Prodáno je ve výrobě

Náušnice ze žlutého zlata Magic Cube mají tvar magické kostky, která symbolizuje dokonalost, spolehlivost i bezpečí. Nádhernou kombinací 18karátového žlutého zlata s brilancí lab-grown diamantů si zamilují ženy a dívky, které dávají přednost minimalistickému designu a jemné eleganci. Hlavní motiv každé briliantové náušnice Magic Cube tvoří solitérní diamant s kulatým brusem o hmotnosti 0,23 ct (3,9 mm).

Proč si koupit nebo darovat náušnice Magic Cube z kolekce Pure Line? 

  • Briliantové náušnice s minimalistickým designem symbolizující dokonalost, spolehlivost i bezpečí 
  • Dokonalá kombinace 18karátového žlutého zlata a lab-grown diamantů 
  • Celkový počet karátů ve šperku je 0,46 ct 
  • Barva LG diamantů je E (druhá nejlepší barva) 
  • Recyklovatelné balení sosobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náušnice ze žlutého zlata s lab-grown diamanty Magic Cube

Náušnice ze žlutého zlata Magic Cube mají tvar magické kostky, která symbolizuje dokonalost, spolehlivost i bezpečí. Nádhernou kombinaci 18karátového žlutého zlata s brilancí lab-grown diamantů si zamilují ženy a dívky, které dávají přednost minimalistickému designu a jemné eleganci. 

Hlavní motiv každé briliantové náušnice Magic Cube tvoří solitérní diamant s kulatým brusem o hmotnosti 0,23 ctBriliantové náušnice Magic Cube mají pohodlné puzetové zapínání. To tvoří hladká tyčinka ze žlutého zlata, na kterou se nasune puzetka. Náušnice z 18 kt zlata jsou zabaleny do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání.  
 
Kolekce Pure Line 
První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Pure Line? 

  • Briliantové náušnice s minimalistickým designem symbolizující dokonalost, spolehlivost i bezpečí 
  • Dokonalá kombinace 18karátového žlutého zlata a lab-grown diamantů 
  • Celkový počet karátů ve šperku je 0,46 ct (2 x 0,23 ct)
  • Barva LG diamantů je E (druhá nejlepší barva) 
  • Recyklovatelné balení sosobním vzkazem dle přání  

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diamantové náušnice s lab-grown diamanty
Barva zlata: žluté
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí
Ryzost zlata: 18 kt
Váha zlata: 0,91 g
? Brus LAB diamantu: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantu: E
Čistota LAB diamantu: VS
Celkový počet LAB diamantů: 2 ks
? Celková váha LAB diamantů: 0,46 ct
? Celková hmotnost šperku: 1,00 g
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MR Avatar autora | 20.6.2021
náušnice jsou řemeslně velmi dobře zpracovány, puzety pevně drží, nehrozí samovolná ztráta šperku. Diamant je špičkový. Pouze mám drobnou připomínku ke krapnám - ukončení krapen bych přivítala trochu více zaoblené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: