Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Luxusní laboratorní diamanty v exkluzivním dárkovém balení

K tak přepychovému daru, jakým jsou naše zlaté šperky zdobené udržitelnými lab-grown diamanty, neodmyslitelně patří i to nejkrásnější dárkové balení. Při nákupu u nás v TIAMI máte na výběr z několika variant dárkových krabiček a dodatečných dárkových obalů. Ačkoliv jsou naše klenoty dokonalým dárkem sami o sobě, jedinečná krabička udělá z jejich rozbalování nezapomenutelný zážitek!

TIAMI PACKAGING 2_blog - kopie

Ruku v ruce s celkovým konceptem udržitelnosti značky TIAMI je oblíbenou variací dárkového balení speciální zcela biologicky odbouratelná krabička, kterou si tiskneme na 3D tiskárně přímo v našem ateliéru. Krabička je dostupná v mnoha barevných provedeních a je vyrobená z materiálů na bázi cukrové třtiny, kukuřičného škrobu a bramborového škrobu. Ačkoliv možnost takto zpracovávat v přírodě dostupné materiály byla poprvé objevena už v roce 1932, průmyslově se začala používat až v roce 2002. Tímto způsobem vyrobené krabičky nijak neškodí životnímu prostředí. K tomu navíc vypadají skvěle a jsou odolné vůči rozbití, vodě či vyblednutí. Vámi darovaný prsten, náušnice, náramek nebo přívěsek tak nejen krásně odprezentují, ale také dlouhodobě ochrání v časech, kdy zrovna nebudou zdobit svou nositelku či nositele. Tuto naši speciální dárkovou krabičku TIAMI obdržíte zdarma ke každému zakoupenému šperku

TIAMI PACKAGING 1

Další variantou originálních dárkových balení, která nabízíme,  jsou luxusní krabičky s LED osvětlením. Ty jsou nejvhodnější pro zásnuby či darování šperků k opravdu výjimečným životním příležitostem. Unikátní design každého šperku a oslnivá brilance použitých lab-grown diamantů dokonale vyniknou díky decentnímu bodovému osvětlení a elegantnímu hladkému designu krabičky.. S těmito luxusními krabičkami tak hravě dotvoříte celkově okouzlující efekt darování něčeho tak překrásného, jako je zlatý šperk se syntetickým diamantem. Krabičky jsou také velice odolné a vhodné pro uskladnění šperku nejen doma, ale i na cestách. Dostupné jsou ve třech velikostech, které jsou přizpůsobené (zásnubním) prstenům, náramkům i kompletním setům diamantových šperků. Luxusní krabičku v menší velikosti zdarma získáte u šperků v ceně nad 30 000 Kč, větší variantu u šperků v hodnotě 40 000 Kč a výše. U šperků levnějších si můžete luxusní krabičku přikoupit. 

2023 02 15TIAMI01506    2023 02 15TIAMI01510    2023 0215 TIAMI01495

Poslední a zcela výjimečnou kategorií našich dárkových krabiček jsou „inkognito“ krabičky na zásnubní prsteny. Taková běžně tvarovaná krabička na prsten je totiž opravdu snadno rozeznatelná. Často je podle typického tvaru zdálky rozeznatelná, i když ji budoucí žadatel o ruku schovává v kapse kalhot či v náprsní kapse saka nebo bundy. I proto u nás v TIAMI nabízíme speciální drobné krabičky, které vámi vybraný zásnubní prsten dokonale ochrání a zároveň jej hravě schováte v jakékoliv kapse, tašce nebo klidně jen v ruce. Tyto krabičky jsou ideální variantou pro tajné a nečekané žádosti o ruku na výjimečných místech. Ať už v přírodě, na exotické dovolené nebo i v teple a pohodlí domova, s naší speciální drobnou krabičkou na zásnubní prsten si můžete být jistí, že vaše vyvolená nebude tušit, jaký poklad se jí právě chystáte věnovat. Krabičku získáte zdarma na vyžádání k jakémukoliv vámi zakoupenému prstenu.

   2023 02 15 TIAMI1080    2023 02 15TIAMI01517    2023 02 15 TIAMI01520  

V neposlední řadě můžete dárkovou krabičku doplnit o dodatečné papírové balení. To jsme v TIAMI navrhli speciálně tak, abyste společně s dokonalým šperkem pro vaší milovanou osobu darovali i něco víc – vyznání, připomínku důležitých společných okamžiků či nezapomenutelnou vzpomínku. Krabičku se šperkem zasadíme do větší papírové krabičky, která je zevnitř jemně provoněna. Do víčka následně můžeme přidat i vaše osobní věnování, dopis či fotografii, které se vztahují k příležitosti věnování šperku. Toto dodatečné dárkové balení získáte zdarma ke každému šperku zakoupenému v TIAMI. Případné detaily všech dárkových balení s námi můžete vždy doladit online, telefonicky, případně i při osobní návštěvě našeho ateliéru v srdci Prahy. 

tlacitko