Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

TIAMI – originální české šperky, které mají duši

Jedinečný klenot dokáže rozzářit i jednoduchý outfit a dokonale podtrhne vytříbený vkus toho, kdo jej nosí. Pokud si potrpíte na výjimečný design, kvalitu použitých materiálů a precizní ruční práci, originální české šperky od značky TIAMI vás nadchnou. Co stojí za úspěchem těchto klenotů s laboratorními diamanty?

2023 05 26 Tiami 06023 - kopie

 

Když se originalita snoubí s udržitelností

Šperky od české značky TIAMI na první pohled zaujmou svým nadčasovým designem a mimořádně kvalitním zpracováním. To ovšem zdaleka není všechno, čím jsou tyto klenoty tak výjimečné. Šperky TIAMI jsou totiž zdobeny výhradně laboratorně vypěstovanými diamanty, které představují udržitelnou a etickou alternativu drahých kamenů těžených z hloubi Země. Udržitelný přístup je jednou z nejdůležitějších zásad této české značky. To se odráží také například v používání recyklovaného zlata či balení šperků do krabiček vyrobených za pomocí 3D tiskárny z ekologických materiálů.

TIAMI PACKAGING 1

 

Sehraný tým jako základ úspěchu

Žádná úspěšná firma nemůže fungovat bez skvělého týmu. Srdcem toho v TIAMI je duo majitelky Gabriely Dědičové a cenami ověnčeného designéra Milana Nováčka. Jeden druhého výborně doplňují a společně táhnou za jeden provaz. Oba navíc v práci vyznávají stejné hodnoty, tedy maximální kvalitu ruční práce i použitých materiálů, udržitelnost, originalitu a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Gabriela s Milanem tak tvoří jádro sehraného kolektivu a svůj pozitivní přístup šíří i k dalším spolupracovníkům. Tým lidí, kteří jsou nadšení pro svou práci, je tak u TIAMI pevným základem, na kterém celá značka stojí.

MilanGabrielaPortret900

Milan Nováček byl již u vzniku, která jako první v České republice zahrnovala pouze designové šperky zdobené lab-grown diamanty. Při tvorbě jedinečného minimalistického designu Milan zužitkoval více než 30 let zkušeností ve šperkařství a podařilo se mu dokonale propojit ušlechtilé zlato s brilancí laboratorních diamantů. V kolekci najdete elegantní prsteny, náušnice, přívěsky i náramky, které se hodí jak pro každodenní nošení, tak pro speciální příležitosti. Leitmotivem designu těchto klenotů je čistá linie diamantů různého počtu. To je důkazem, že v jednoduchosti je krása.

2023 05 26 Tiami 06037 - kopie

 

Pro zákazníky, kteří vědí, co chtějí

Motto „náš zákazník, náš pán“ v TIAMI nejsou jen prázdná slova. Péče o naše zákazníky je pro nás skutečně na prvním místě. Naší prioritou je, aby si od nás zákazník odnášel nejen unikátní šperk přesně podle svých představ, ale také nezapomenutelný zážitek z celého procesu vybírání a nakupování. Majitelka Gabriela a šéfdesignér Milan tak své zákazníky rádi přivítají v pražském ateliéru a do nejmenšího detailu s nimi proberou jejich vysněný šperk. Výsledkem je pak spokojený zákazník, který má dostatek prostoru pro vlastní rozhodnutí i 100% jistotu v tom, že vybral správný klenot.

U TIAMI tak nejsou zákazníci limitováni pouze dostupným sortimentem, ale rádi vyjdeme vstříc jakýmkoliv požadavkům na úpravu šperků. Milan se navíc výzev nebojí, ale naopak je vítá! Rád tedy vyrobí i zcela unikátní klenot na zakázku. U šperků je možné upravit například počet diamantů či jakékoliv jiné detaily – fantazii se u TIAMI žádné meze nekladou. Příkladem klenotu, který si zákazníci nechávají upravovat na míru, je pánský náramek Immortal Love. Na designu zobrazujícím nahé ženské tělo v kombinaci s mexickou maskou smrti je spousta detailů, které si pánové nechávají upravovat. A jaké ženské partie upravujeme nejčastěji? To si necháme pro sebe. :-) 

2023 05 26 Tiami 06291 - kopie

tlacítko