Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Den v Ateliéru Tiami

Jak to vypadá v našem šperkařském ateliéru, ve kterém pracujeme pouze s udržitelnými lab-grown diamanty? Zázemí naší  firmy se spolu s ateliérem nachází přímo v srdci Prahy, kde den co den pracujeme s nejvyšším nasazením.

Šperkařství patří k jednomu z nejstarších řemesel a tato tradice se promítá i do designu a výroby našich šperků. V čele ateliéru stojí vizionářská zakladatelka a majitelka Gabriela Dědičová a cenami ověnčený vedoucí šperkař Milan Nováček, kterým sekundují další zruční kolegové. Pod rukama tohoto skvělého týmu tak v ateliéru TIAMI vznikají originální šperky, a to od počátečního nápadu přes kompletní design až po následnou precizní ruční výrobu a zpracování. I díky semknutému kolektivu, který více než partu kolegů připomíná rodinu, vznikají originální šperky s příběhem a důležitým poslání. 


MilanGabrielaPortret902

V čem jsou šperky z dílny TIAMI tak výjimečné? 

Kromě jedinečného designu jsou klenoty TIAMI výjimečné především tím, že je naši šperkaři zdobí pouze laboratorně pěstované diamanty. Jedná se o zcela udržitelnou a k životnímu prostředí šetrnou alternativu k diamantům těženým. Koncept spojující luxus a přepych elegantního diamantového šperku s myšlenkou na ochranu naší planety dělá z našich šperků opravdový unikát na českém trhu. Kromě udržitelných lab-grown diamantů z belgických Antverp používáme výhradně recyklované zlato a udržitelnost se promítá i do všech složek každého šperku – od návrhu až po překrásné dárkové balení.

FB3
V neposlední řadě je pro TIAMI a majitelku Gabrielu naprosto charakteristický osobní přístup ke každému zákazníkovi. Ať už jde o designování šperků, výrobu na zakázku nebo i jakákoliv další obchodní jednání, splnění představ a individuálních přání každého klienta je prioritou číslo jedna. 

 FB2

Pokud tedy uvažujete o nákupu luxusního a originálního šperku, který zároveň šetří životní prostředí, a navíc je také zhruba o 30 % levnější než šperk s těženými diamanty, TIAMI je tou správnou volbou. V široké nabídce najdete prsteny k zásnubám, přívěsky na krk, náušnice i náramky s oslnivým lab-grown diamanty – zkrátka vše pro oslavu významných momentů či výročí ve vašem životě.

hq4plq426ru30332-img-3019

 tlacitko