Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Zásnubní prsteny s diamantem

Okamžik, kdy zazní otázka „Vezmeš si mě?“, patří k vůbec nejdůležitějším momentům života každého člověka. Všechny ženy se právě na tuto magickou chvíli odmalička těší a představují si, jak bude probíhat. Zásnubní prsten s diamantem je tím nejlepším způsobem, jakým můžete svou vyvolenou požádat, aby stála po vašem boku po celý zbytek života. Vyberte si u vás zásnubní prsten s laboratorním diamantem. Ať už zvolíte jakoukoliv barvu zlata, tímto výjimečným šperkem nejlépe vyjádříte svou nekonečnou lásku.

Vzhledem k tomu, že zásnubní prsten bývá často vůbec nejvýznamnějším šperkem, který žena kdy dostane, je jeho správný výběr mimořádně důležitý. Pokud si lámete hlavu s tím, jak vybrat zásnubní prsten, pak právě pro vás jsme připravili článek, který vám s rozhodováním pomůže. Dozvíte se, jaké typy zásnubních prstenů jsou aktuálně v kurzu. Doufáme, že po přečtení už budete vědět, který klenot se na levém prsteníčku vaší vyvolené bude vyjímat nejlépe.

 

50 položek celkem
Nahoru
Další produkty