Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Diamantový šperk jako luxusní dárek pro muže

Hledáte luxusní dárek pro muže, kterým obdarovanému vyrazíte dech? Věnujte svému partnerovi, tatínkovi či synovi originální šperk zdobený lab-grown diamantem. Uvidíte, že se stylovým klenotem se blýsknete před milovníkem dobrého vkusu a elegance každého věku. Nechte se inspirovat našimi tipy na výjimečné dárky pro výjimečné muže.

                                                           IMG_0284

Jak vybrat dárek pro muže?

Výběr dárku pro muže bývá často považován za velmi náročnou disciplínu. Přitom tomu tak vůbec být nemusí! Je velká škoda, že klenoty a především ty diamantové jsou považovány za typický dárek pouze pro ženy. Přitom neexistuje důvod, proč by luxusními dárky pro muže nemohly být právě výjimečné šperky. Jedná se o stylový doplněk, který může být nedílnou součástí pánského outfitu na každý den i speciální příležitosti – stejně jako třeba hodinky. U TIAMI najdete pestrou nabídku diamantových pánských klenotů, které pozvednou nonšalantní eleganci. Potěší i ty nejnáročnější muže, kteří chtějí jen to nejlepší. 

Vyjádřete svou nekonečnou lásku

Pokud vybíráte luxusní dárek pro partnera, měl by odrážet vaši nekonečnou lásku. Náš pánský náramek Infinity ze žlutého zlata zdobí samotný symbol nekonečnosti. Existuje snad lepší způsob, jak vyjádřit své nejhlubší city? Minimalistický design krásně vynikne na mužském zápěstí a hodí se k nošení pro každou příležitost. Nylonová šňůrka náramku je mimořádně kvalitní, a tak se tento náramek nemusí nikdy sundat. Ano, opravdu nikdy – ani při sportu, ani v sauně, a dokonce ani při koupání v moři. Šňůrka si zkrátka za všech okolností udrží svou barvu.

   IMG_55031446-5_pansky-naramek-infinity-ze-zluteho-zlata     Infinity BZ e-shop (2)

Překvapte při speciální události

V životě každého muže přicházejí výjimečné momenty, které si zaslouží speciální ocenění v podobě unikátního daru. Jsou jimi například narození dítěte, výročí či dosažení nějakého důležitého úspěchu. Skvělou upomínkou na tyto významné události je pánský provázkový náramek Sweetie Grandi z bílého zlata s diamantem. Ozdobou tohoto výjimečného klenotu je laboratorní diamant ručně vsazený do zlata upevněného na nylonové šňůrce. I v tomto případě se jedná o mimořádně odolný nylon, který už nemusíte nikdy sundávat z ruky. Tento nadčasový náramek je ideální také jako první diamantový šperk.

IMG_5560_1   IMG_2642 1662-2_pansky-provazkovy-naramek-sweetie-grandi-z-bileho-zlata-s--diamantem

 

Stylovka pro muže s vytříbeným vkusem

Potěšit či překvapit některé muže se může zdát jako pořádný oříšek. Věřte ovšem, že luxusní pánský šperk v precizním provedení a originálním pojetí je trefou do černého i u mužů, kteří si potrpí na výjimečné kousky. Pánský náramek Immortal Love z bílého zlata představuje jedinečné autorské dílo hlavního designéra v TIAMI Milana Nováčka. Vyobrazení svůdného ženského těla v kombinaci s tradiční mexickou lebkou zaručeně přitáhne pozornost. Tento náramek je tak určen mužům, kteří se nebojí vyčnívat v davu. Korunu lebky zdobí 6 drobných laboratorních diamantů. Extrémně odolný nylonový provázek zaručuje stálost za všech okolností, a je tak vhodný i pro aktivní sportovce. Velmi rádi vyjdeme vstříc představám mužů, kteří vědí, co chtějí a podobu těla na zakázku upravíme přesně podle jejich představ do nejmenšího detailu.

   IMG_0340  IMG_0312_pink1431-1_pansky-naramek-immortal-love-z-bileho-zlata_1

 

Doufáme, že vám naše tipy uvedené v tomto článku přinesly inspiraci na jedinečný dárek pro muže. Pokud hledáte vhodný dárek za složení maturity či získání vysokoškolského titulu, mrkněte ještě na tento náš článek

Blog_luxusní pánské provázkové náramky s diamantem _1      1780-2_pansky-naramek-octagon-z-ruzoveho-zlata-s-diamantem_tmave-zeleny   IMG_0324_gold


tlacítko