Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

První diamant – dokonalý dárek k maturitě či promoci

Studijní úspěchy jako složení maturity či získání vysokoškolského titulu představují v životě mladého člověka významný mezník. K jeho dosažení je nutné vynaložit spoustu času, energie a píle. A za to si studenti zaslouží ocenění v podobě jedinečného daru, který jim bude jejich zdar navždy připomínat. Maturita či promoce jsou tak ideální příležitostí k věnování prvního diamantového šperku.

 banner_ukonceni_1

Tipy na dárek k maturitě či promoci

Každý z nás si ještě vzpomene, že složení maturity či získání titulu na univerzitě stojí spoustu sil, hodin strávených nad učením a stresu. Zároveň si ovšem vybavíme i ty pozitivní stránky jako maturitní ples či promoci, na které spousta z nás vzpomíná po celý život. Veškeré studijní úspěchy tedy něco stojí, ale výsledek rozhodně stojí za to. Maturita i univerzitní titul mají zkrátka značnou praktickou i symbolickou hodnotu. Máte v rodině či blízkém okolí někoho, kdo má nějaký významný úspěch ve vzdělání za sebou, nebo o něj právě teď usiluje? Pak možná přemýšlíte, který dárek k maturitě či dárek k promoci bude tou nejlepší odměnou. 

Prsten pro ženy, které milují originalitu

Pokud u příležitosti maturity či promoce věnujete úspěšné studentce jedinečný prsten z bílého zlata s diamanty Air Brilliant, rozhodně nešlápnete vedle. Tento jedinečný šperk na první pohled zaujme svým neotřelým designem. Ozdobou prstenu je velký lab-grown diamant, který díky speciálnímu uchycení doslova levituje v kolečku z bílého zlata vyzdobeném menšími diamanty. U této speciální příležitosti se navíc přímo nabízí nechat na prsten vygravírovat osobní vzkaz či datum.

   IMG_5079 - kopie air bril. blog_1 IMG_5088 - kopie

Náušnice jako symbol moudrosti

Pokud slečně či ženě věnujete překrásné náušnice, které se hodí ke každodennímu nošení i na speciální příležitosti, zajisté jí uděláte radost! Náušnice z bílého zlata Magic Triangle mají design elegantního trojúhelníku vykládaného třemi laboratorními diamanty. Číslo tři v sobě skrývá mnoho významů, v tomto případě se jedná o symbol síly, krásy a především moudrosti dokázané získáním kýženého diplomu.

 Magic Triangle náušnice       mt  

Přívěsek z obdivu i lásky

Pokud chcete dárek k maturitě či promoci věnovat své partnerce, můžete této příležitosti využít k vyjádření lásky. Vyznání nejhlubších citů totiž není nikdy dost! Svou milovanou ženu určitě potěšíte přívěskem z růžového zlata Cute Heart 3. Klenot ve tvaru srdce v moderním minimalistickém pojetí je jemně dekorován 3 lab-grown diamanty, a je tak dokonalým vyjádřením láskyplného obdivu.

            cute heart 3      cute heart   Cute heart 1

Náramek pro aktivní ženy

Znalosti nabyté při vzdělání nelze ukrást a zůstanou nám navždy. Pokud tedy věnujete u příležitosti maturity či promoce přívěsek Provázkový náramek Infinity ze žlutého zlata s diamantem, perfektně tím vyjádříte, jak ohromnou hodnotu dosažení další mety ve vzdělání má. Tento klenot se zlatým symbolem věčnosti v kombinaci žlutého zlata a něžného laboratorního diamantu vyniká nejen svým nadčasovým designem, ale také mimořádnou kvalitou a odolností šňůrek. Ať už bude obdarovaná sportovat, koupat se, prohřívat se v sauně či se věnovat jakýmkoliv jiným aktivitám, dárek od vás bude moci mít bez starostí stále u sebe.

 infinity  provazkovy-naramek-pure-line-z-ruzoveho-zlata-s-diamanty 13_Provázkové náramky_  

Náramek pro muže

Opomenout samozřejmě nemůžeme ani chlapce a muže. Skvělým dárkem pro ně je pánský náramek Sweetie z bílého zlata s diamantem nebo náramek Infinity z bílého zlataMinimalistické provedení skvěle doplní elegantní styl muže v každém věku a hodí se pro nošení ve všední den i během společenských událostí. Jedná se o doplněk, který nejednou zaujme okolí, což vytváří skvělou příležitost pochlubit se studijním úspěchem, ke kterému se náramek váže.

1780-2_pansky-naramek-octagon-z-ruzoveho-zlata-s-diamantem_tmave-zelenyInfinity BZ e-shop (2)   1765_pansky-naramek-round-ze-zluteho-zlata-s-diamantem_-tmave-modry 1771_pansky-naramek-inbox-z-bileho-zlata-s-diamantem_tmave-modry

  

tlacitko