Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přívěsek z bílého zlata s diamantem Magic Cube (0,23 ct)

Kód: T190029
19 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Přívěsek z bílého zlata Magic Cube ve tvaru magické kostky symbolizuje dokonalost, spolehlivost i bezpečí. Nádhernou kombinaci 18karátového bílého zlata s brilancí lab-grown diamantu si zamilují ženy a dívky, které dávají přednost minimalistickému designu a jemné eleganci. Hlavní motiv Magic Cube tvoří solitérní diamant s kulatým brusem o celkové hmotnosti 0,23 ct. Přívěšek je zavěšený na řetízku z bílého zlata.

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Magic Cube? 

  • Jemný přívěsek ve tvaru kostky symbolizující dokonalost, spolehlivost i bezpečí 
  • Dokonalá kombinace 18karátového bílého zlata a lab-grown diamantu 
  • Celkový počet karátů ve šperku je 0,23 ct 
  • Barva LG diamantu je E
  • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek z bílého zlata s lab-grown diamantem Magic Cube

Přívěsek z bílého zlata Magic Cube má tvar magické kostky, která symbolizuje dokonalost, spolehlivost i bezpečí. Nádhernou kombinaci 18karátového bílého zlata s brilancí lab-grown diamantu si zamilují ženy a dívky, které dávají přednost minimalistickému designu a jemné eleganci.  Hlavní motiv Magic Cube tvoří solitérní diamant s kulatým brusem o celkové hmotnosti 0,23 ctDiamantový přívěsek je pevně připojen k řetízku z bílého zlata o celkové délce 42 cm.

Šperk je zabalen do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz. Součástí balení je i certifikát pravosti. V něm se například dozvíte, z jakého zlata je přívěsek vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus má použitý lab-grown diamant, nebo jaká je celková váha zlatého šperku  
 
Kolekce Magic Cube 
První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Magic Cube? 

  • Přívěsek ve tvaru kostky,  symbolizující dokonalost, spolehlivost i bezpečí 
  • Dokonalá kombinace 18karátového bílého zlata a lab-grown diamantu 
  • Celkový počet karátů ve šperku je 0,23 ct 
  • Barva LG diamantu je E
  • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté přívěsky na krk s lab-grown diamanty
Barva zlata: bílé
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí, maturita
Ryzost zlata: 18 kt
Váha zlata: 1,70 g
Délka řetízku: 42 cm
? Brus LAB diamantu: kulatý (Round)
? Váha LAB diamantu: 0,23 ct
? Barva LAB diamantu: E
? Čistota LAB diamantu: SI1
Velikost LAB diamantu: 3,90 mm
Celkový počet LAB diamantů: 1 ks
? Celková hmotnost šperku: 1,74 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: