Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přívěsek Pure Love z bílého zlata s růžovým diamantem (0,20 ct)

Kód: NPVW2420P
24 777 Kč
Na objednávku

Přívěsek Pure Love si na první pohled zamilujete. Tento jedinečný šperk ze 14karátového bílého zlata, ve tvaru jemného srdce zdobeného třpytivým růžovým lab-grown diamantem, je dokonalým vyjádřením hluboké lásky. V srdci tohoto přívěsku se třpytí růžový lab-grown diamant o hmotnosti 0,20 ct, který dodává každému momentu jedinečný lesk. Výběr růžového diamantu je přímým odrazem srdce a mise nadace Pink Bubble, která se zaměřuje na podporu mladých lidí bojujících s rakovinou.

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Pure Love? 

 • Poselství solidarity a podpory nadace Pink Bubble
 • Dokonalá kombinace 14kt bílého zlata a růžového laboratorního diamantu
 • Jemný šperk, který umí beze slov říct „Miluji tě!“ 
 • Minimalistický nadčasový design šperku 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,20 ct 
 • Barva LG diamantů je Pink 
 • Přívěsek s řetízkem ze 14 kt bílého zlata v délce 42 cm
 • Součástí balení je i certifikát pravosti
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek Pure Love z bílého zlata s růžovým lab-grown diamantem   

Přívěsek Pure Love si na první pohled zamilujete. Tento jedinečný šperk ze 14karátového bílého zlata, ve tvaru jemného srdce zdobeného třpytivým růžovým lab-grown diamantem, je dokonalým vyjádřením hluboké lásky. V srdci tohoto přívěsku se třpytí růžový lab-grown diamant o hmotnosti 0,20 ct, který dodává každému momentu jedinečný lesk.

Růžový diamant: Symbol naděje a podpory
Výběr růžového diamantu je přímým odrazem srdce a mise nadace Pink Bubble, která se zaměřuje na podporu mladých lidí bojujících s rakovinou. 
Zlatý přívěsek ve tvaru srdce je pověšen na jemném řetízku z bílého zlata o délce 42 cm.

Přívěsek Pure Love z bílého zlata s růžovým lab-grown diamantem je zabalen do elegantní krabičky zrecyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, který je tzv. rodným listem samotného šperku. V něm se například dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus má použitý lab-grown diamant, nebo jaká je celková váha zlatého šperku. 

Kolekce Pure Love
První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů. Harmonické spojení mezi sofistikovaným designem a ekologickou udržitelností, nabízí dokonalý šperk, které mluví jazykem moderní odpovědnosti.

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Pure Love? 

 • Poselství solidarity a podpory nadace Pink Bubble
 • Dokonalá kombinace 14kt bílého zlata a růžového laboratorního diamantu
 • Jemný šperk, který umí beze slov říct „Miluji tě!“ 
 • Minimalistický nadčasový design šperku 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,20 ct 
 • Barva LG diamantů je Pink 
 • Přívěsek s řetízkem ze 14 kt bílého zlata v délce 42 cm
 • Součástí balení je i certifikát pravosti
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Nadace Pink Bubble představuje maják naděje pro mladé lidi, kteří se ocitli v boji s onkologickým onemocněním. Jejich poslání je nejen poskytovat podporu a porozumění v těch nejtěžších chvílích, ale také šířit osvětu a povědomí o výzvách, kterým mladí čelí během léčby, rekonvalescence a návratu do běžného života. Dospívání samo o sobě přináší řadu výzev, a nádorové onemocnění je značnou zátěží navíc - jak pro tělo, tak pro citlivou duši mladých lidí. Nadace Pink Bubble stojí pevně u jejich boku, aby jim připomněla, že v těchto klíčových momentech nejsou sami.

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Můj první diamant
Barva zlata: bílé
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí
Ryzost zlata: 14 kt
Tvar: srdce
Váha zlata: 2,05 g
IGI  Mezinárodní certifikát: ne
Délka řetízku: 42 cm
? Brus LAB diamantu: kulatý (Round)
? Váha LAB diamantu: 0,20 ct
? Barva LAB diamantu: Pink
? Čistota LAB diamantu: VS - SI
Celkový počet LAB diamantů: 1 ks
? Celková hmotnost šperku: 2,10 g

Přívěsek Pure Love

Přívěsek z bílého zlata s diamantem Pure Love

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: