Objednávky s doručením do Vánoc https://www.tiami.cz/doprava-a-platba/ Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Náušnice ze žlutého zlata s diamanty Little Heart

Kód: ELHY21001
22 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.12.2023

Náušnice Little Heart jsou ukázkou perfektní šperkařské práce, ve které se snoubí elegance žlutého zlata a třpyt broušených lab-grown diamantů. Tímto zlatým šperkem ve tvaru jemného srdíčka vyjádříte i beze slov vaše city k milované osobě. Srdce je vnímáno jako symbol lásky, náklonnosti a emocí, romantické lásky či náklonnosti k partnerovi.

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Little Heart? 

 • Symbol lásky a náklonosti 
 • Jemný minimalistický design  kombinace 28 lab-grown diamantů a  14kt žlutého zlata  
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,26 ct (2x0,13 ct)  
 • Barva LG diamantů je E-F  
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náušnice ze žlutého zlata s diamanty Little Heart

Náušnice Little Heart jsou ukázkou perfektní šperkařské práce, ve které se snoubí elegance žlutého zlata a třpyt broušených lab-grown diamantů. Tímto zlatým šperkem ve tvaru jemného srdíčka vyjádříte i beze slov vaše city k milované osobě neboť srdce je vnímáno jako symbol lásky, náklonnosti a emocí, romantické lásky či náklonnosti k partnerovi.

U náušnic Little Heart váš okouzlí minimalistický design 28 (2x14) lab-grown diamantů o hmotnosti 0,26 ct (2x0,13 ct), které jsou perfektně zasazené do 14kt žlutého zlata.  Diamantové náušnice Little Heart mají puzetové zapínání, díky kterému perfektně sedí. 

Náušnice Little Heart Vám zabalíme do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, nebo jakou celkovou hmotnost mají použité laboratorní diamanty. 

Kolekce Little Heart

První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Little Heart? 

 • Symbol lásky 
 • Jemný minimalistický design z 14kt žlutého zlata  
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,26 ct (2x0,13 ct)
 • Zapínání na puzetu
 • Barva LG diamantů je E-F  
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání  

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diamantové náušnice s lab-grown diamanty
Barva zlata: žluté
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí
Ryzost zlata: 14 kt
Tvar: srdce
Váha zlata: 1,68 g
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: E-F
? Čistota LAB diamantů: VS
Velikost LAB diamantů: 1,3 mm
Celkový počet LAB diamantů: 28 ks (2x 14)
? Celková váha LAB diamantů: 0,26 ct (2x0,13 ct)
? Celková hmotnost šperku: 1,72 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: