Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Náušnice ze žlutého zlata s diamanty Little Heart

Kód: ELHY21001
22 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Náušnice Little Heart jsou ukázkou perfektní šperkařské práce, ve které se snoubí elegance žlutého zlata a třpyt broušených lab-grown diamantů. Tímto zlatým šperkem ve tvaru jemného srdíčka vyjádříte i beze slov vaše city k milované osobě. Srdce je vnímáno jako symbol lásky, náklonnosti a emocí, romantické lásky či náklonnosti k partnerovi.

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Little Heart? 

 • Symbol lásky a náklonosti 
 • Jemný minimalistický design kombinace 28 (2 x 14) lab-grown diamantů a  14kt žlutého zlata  
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,26 ct  (2 x 0,13 ct)
 • Barva LG diamantů je E-F  
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náušnice ze žlutého zlata s diamanty Little Heart

Náušnice Little Heart jsou ukázkou perfektní šperkařské práce, ve které se snoubí elegance žlutého zlata a třpyt broušených lab-grown diamantů. Tímto zlatým šperkem ve tvaru jemného srdíčka vyjádříte i beze slov vaše city k milované osobě neboť srdce je vnímáno jako symbol lásky, náklonnosti a emocí, romantické lásky či náklonnosti k partnerovi.

U náušnic Little Heart váš okouzlí minimalistický design 28 lab-grown diamantů o  celkové hmotnosti 0,26 ct , které jsou perfektně zasazené do 14kt žlutého zlata.  Diamantové náušnice Little Heart mají puzetové zapínání, díky kterému perfektně sedí. 

Náušnice Little Heart Vám zabalíme do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, nebo jakou celkovou hmotnost mají použité laboratorní diamanty. 

Kolekce Little Heart

První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Little Heart? 

 • Symbol lásky 
 • Jemný minimalistický design kombinace 28 (2 x 14) lab-grown diamantů a  14kt žlutého zlata  
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,26 ct (2 x 0,13 ct)
 • Zapínání na puzetu
 • Barva LG diamantů je E-F  
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání  

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diamantové náušnice s lab-grown diamanty
Barva zlata: žluté
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí
Ryzost zlata: 14 kt
Tvar: srdce
Váha zlata: 1,68 g
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: E-F
? Čistota LAB diamantů: VS
Velikost LAB diamantů: 1,3 mm
Celkový počet LAB diamantů: 28 ks (2 x 14)
? Celková váha LAB diamantů: 0,26 ct (2 x 0,13 ct)
? Celková hmotnost šperku: 1,72 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: