Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Tiami uvádí zářivou kolekci šperků Stellar Line

Česká šperkařská značka Tiami s potěšením oznamuje uvedení nové kolekce šperků s názvem "Stellar Line". Tato exkluzivní řada šperků zdůrazňuje dokonalost a kouzlo 14 karátového zlata v kombinaci s precizně broušenými laboratorními diamanty ve tvaru čtverce tzv. princess.

Kolekce Stellar Line se skládá z náušnic a prstenu, které jsou navrženy tak, aby zdůraznily jemné linie a podtrhly ženský půvab, šarm a eleganci. Náušnice jsou dostupné ve variantách se dvěma, třemi a pěti kameny, zatímco prsten zdobí pět kamenů uspořádaných do dokonalé harmonie. Každý šperk je mistrovským dílem, které ztělesňuje tradiční řemeslné umění a moderní technologie šperkařství. Stačí letmý dotek slunečních paprsků a laboratorní diamanty začnou nepřehlédnutelně zářit.

Název a počet kamenů v jednotlivých špercích odrážejí jejich jedinečnost

Náušnice z bílého zlata s diamanty Stellar Line 2 tvoří čtveřice (2x2) nádherných lab-grown diamantů s čtvercovým brusem (Princess) v kombinaci se 14karatovým zlatem. Laboratorními diamanty, které jsou umístěné v netradičním uspořádání tak, že se dotýkají pouze v jednom bodě čtverce.

EST2WP2401_Nausnice_dva_kameny_bokorys EST2WP2401_Nausnice_dva_kameny_zepredu EST2WP2401Stellar Line

Náušnice z bílého zlata s diamanty Stellar Line 3 se třemi kameny tvoří celkem 6 (2x3) nádherných lab-grown diamantů s čtvercovým brusem (Princess) v kombinaci se 14karatovým zlatem umístěné do netradičního oblouku.

EST3WP2401 EST3WP2401_Nausnice_tri_kameny_bokorys EST3WP2401 Stellar Line

Náušnice z bílého zlata s diamanty Stellar Line 5 s pěti kameny, které jsou umístěné v netradičním uspořádání 2-1-2. Tento jedinečný design připomíná dynamiku a harmonii hvězdných konstelací. Náušnice tvoří celkem 10 (2x5) nádherných lab-grown diamantů s čtvercovým brusem (Princess) v kombinaci se 14karatovým zlatem.

Nausnice_peti_kamenu_zepredu Nausnice_pet_kamenu_bokorys_02 Nausnice Stellar Line

Zatím posledním zástupcem kolekce je prsten z bílého zlata s diamanty Stellar Line, který tvoří celkem 5 broušených kamenů do čtvercového brusu (Princess) vsazené v netradičním uspořádání 2-1-2 do oblouku. Krásu jednotlivých lab-grown diamantů dokonale podtrhuje 14karátové bílé zlato.  

Prsten_Stellar Line eshop_stellar5 1_úvodní

"Každý kus kolekce Stellar byl vytvořen s vizí poskytnout nositelům kousek nebeské krásy, který mohou nosit každý den," říká Gabriela Dědičová, majitelka značky Tiami. "Jsme hrdí, že můžeme nabídnout šperky, které nejen září neuvěřitelnou krásou, ale jsou také udržitelně vyráběny s ohledem na naši planetu."

Kolekci Stellar si nyní můžete prohlédnout v ateliéru Tiami nebo online na webu tiami.cz.

 

 tlacitko