Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Objevte eleganci a styl s pánskými provázkovými náramky

Vítejte ve světě, kde se styl setkává s tradici a modernost se snoubí s luxusem. Pánské provázkové náramky představují více než jen módní doplněk. Jsou symbolem sofistikovanosti a osobitého výrazu pro muže, kteří si váží kvality a designu.

 IMG_0284_pink 1431-1_pansky-naramek-immortal-love-z-bileho-zlata_1

Zlato – materiál, který definuje luxus

Zlato je od nepaměti symbolem bohatství a elegance. Ve formě pánského náramku přináší tento vzácný kov nejen trvalou hodnotu, ale i nádech luxusu, který může každý muž nosit na svém zápěstí. Naše zlaté náramky jsou vyrobeny bílého, žlutého nebo růžového zlata a zdobeny laboratorními diamanty, které zaručují, že nebudete přehlédnuti.

Octagon: Geometrie a luxus v jednom

Náš náramek Octagon z bílého zlata s modrým diamantem je dokonalým příkladem, jak může být jednoduchý design překvapivě výrazný. Inspirace moderní architekturou a čistými liniemi přináší do každodenního nošení kousek unikátnosti. Tento design je navíc inspirován oktagonálním tvarem MMA hřiště, což dodává tomuto šperku sportovně-elegantní vzhled, který je ideální pro milovníky umění i sportu.

blog_1777-6_pansky-naramek-octagon-ze-zluteho-zlata-s-diamantem 1857_pansky-naramek-octagon-z-bileho-zlata-s-modrym-diamantem

Infinity: Symbol věčnosti a propojení

Pro muže, kteří hledají hlubší význam nebo chtějí vzdát hold věčné lásce a spojení, je tu náramek Infinity. Jeho nekonečný vzor nejenže vypadá úchvatně, ale také symbolizuje trvalé pouto a věrnost, což ho činí ideálním dárkem pro speciální osobu ve vašem životě.

Immortal Love: Oslava lásky, která překonává čas

Pánský náramek Immortal Love z bílého zlata je dalším dokladem toho, jak mohou šperky vyjadřovat hluboké emoce a poselství. Jeho sofistikovaný design je ideální pro vyjádření oddanosti a lásky, která trvá věčně.

IMG_0337_pink_blog 1422-3_pansky-naramek-los-muertos-ze-zluteho-zlata-s-diamanty_tmave-modry

Dalším zástupcem pánských provázkových náramků je Round. Tento šperk je určen sebevědomým mužům. Kruh je v mnohých kulturách považován za symbol ochrany a síly, kde jeden partner chrání a podporuje druhého.

Pánský náramek Inbox ocení muži, kteří preferují jednoduchý nadčasový design. Šperk tvarem připomíná poštovní schránku nebo box, který bezpečně ukrývá skvost - diamant.

1789-7_pansky-naramek-inbox-ze-zluteho-zlata-s-diamantem 1771-3_pansky-naramek-inbox-z-bileho-zlata-s-diamantem_bezovozlaty

V sekci pánských náramků nemůžeme opomenout ani Sweetie a Sweetie Grandi. Tyto náramky můžete mít totožné se svým partnerem, neboť náramky jemně a elegantně zvýrazní ženskou i pánskou ruku, a dokonale doplní pracovní či společenský outfit.

Všechny zlaté přívěšky jsou bezpečně upevněny na nylonové šňůrce Micro Cord 1.18 mm, kterou vyrábí americká společnost Atwood Rope. Tento vysoce kvalitní a pevný materiál vydrží pevnost v tahu až 45 kg. Je trvanlivý, odolává plísnímUV záření a je barevně stálý. Velikost náramku lze upravit dle potřeby pomocí speciálních posuvných uzlů takže perfektně sedí na každém mužském zápěstí. Široká barevná paleta šňůrek pak z každého šperku činní originál.

Náramky jsou zabaleny do elegantní krabičky. Součástí balení je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, nebo jakou celkovou hmotnost mají použité laboratorní diamanty

V Tiami věříme, že každý muž by si měl moci dopřát kousek luxusu. Proto vám nabízíme tyto exkluzivní šperky, které můžete nosit s hrdostí. Navštivte nás na Tiami.cz a vyberte si náramek, který nejlépe vyjadřuje váš osobní styl a příběh.

tlacitko