Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Můj první diamant: Více než šperk, symbol tradice a lásky

První diamantový šperk není jen obyčejným kouskem bižuterie. Je to milník, okamžik, kdy tradice rodiny a osobní úspěchy splývají do jednoho celku. Pro mnohé z nás přichází tento první diamant při zvláštních příležitostech – může to být narozeninový dar, odměna za promoci, nebo projev lásky od babičky či rodičů.

  Blog_125_nausnice-z-bileho-zlata-s-diamanty-pure-love Bannery

V TIAMI rozumíme hodnotě těchto momentů a proto naše šperky kombinují krásu s odpovědností. Každý kousek, od provázkových náramků až po dětské náušnice a přívěsky, je vyroben z laboratorních diamantů a žlutého, růžového nebo bílého zlata, což podtrhuje naše závazky k udržitelnosti a etice. Laboratorní diamanty jsou totiž budoucností šperkařství – poskytují nádherný lesk bez negativních dopadů na naši planetu.

Blog _clanek_destske naušice CH_naramek_1 Blog_EPVW21001

Každý diamant ukrývá příběh – a my vám pomůžeme vyprávět ten váš.

První šperk v životě často symbolizuje více než jen estetickou hodnotu. Je to fyzická manifestace lásky, uznání a rodinných tradic. Ať už jde o přívěsek, který se stane vaším denním společníkem, nebo o náramek, který zaznamenává kroky vaší životní cesty, TIAMI nabízí širokou paletu možností, jak svůj první diamant nosit s hrdostí a respektem k tradicím.

banner5 Blog_jak si říci o dárek_provázkový náramek s diamantem

Objevte naši kolekci na TIAMI - Můj první diamant a najděte ten pravý kousek, který se stane nejen zdobením, ale i milým připomenutím všeho, co ve vašem životě dosud bylo a co má teprve přijít.

 

 tlacitko