Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Objevte krásu a udržitelnost s kolekcí šperků Pure Love od Tiami

Kolekce šperků Pure Love od Tiami přináší do světa šperkářství oslavu lásky a uměleckého řemesla. Charakteristickým znakem této kolekce je jemné a precizní zpracování srdíčkových motivů, které jsou nejenom esteticky atraktivní, ale i řemeslně dokonalé, pohledově krásné z každé strany.

1_uvodní_PL

Vyjádření lásky skrze šperky

Jednotlivé kousky kolekce, jako jsou provázkové náramky, přívěsky a náušnice, jsou vyrobeny ze 14karátového zlata v různých barevných variantách - žluté, bílé a růžové zlato. Šperky zdobí laboratorně pěstované diamanty, jejichž třpyt dodává každému šperku jiskru a exkluzivitu. Tato kombinace nejen zdůrazňuje luxus, ale zároveň přináší udržitelný rozměr do tradičního šperkařství.

EPVW21001     125-5_nausnice-z-bileho-zlata-s-diamanty-pure-love

Ručně vyráběné srdíčko

Srdce, univerzální symbol lásky, je ve špercích z kolekce Pure Love zpracováno s mimořádnou péčí. Každý šperk je dokladem vysoké úrovně zručnosti a preciznosti, což z nich činí ideální dárek pro vyjádření hlubokých emocí. Srdíčko je zdobené diamanty, které jsou pečlivě usazeny tak, aby z každého úhlu dokonale třpytily.

blog_1407_privesek-pure-love    Blog_125_nausnice-z-bileho-zlata-s-diamanty-pure-love

Diverzita kolekce

Kolekce nabízí široký výběr šperků od náramků přes náušnice až po přívěsky, což zákazníkům umožňuje vybrat si přesně podle svého vkusu a představ. Náramky jsou populární pro svou jednoduchost a možnost nošení s jinými šperky, zatímco náušnice a přívěsky přináší klasickou eleganci.

Vysoká kvalita a udržitelnost

Šperky Pure Love jsou nejen krásné, ale i odolné. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je zlato a laboratorně pěstované diamanty, které jsou etickou a udržitelnou alternativou k tradičně těženým diamantům. Tato kolekce tak reflektuje rostoucí trend udržitelnosti ve šperkařství.

971-6_provazkovy-naramek-pure-love-ze-zluteho-zlata-s-diamantem   blog_20210314_183141

Ideální dárek

Každý šperk z kolekce Pure Love je balen v elegantní krabičce z recyklovatelného materiálu s možností osobního vzkazu, což činí z těchto šperků ideální dárek pro milované osoby na speciální příležitosti nebo prostě jen tak, aby byl vyjádřen pocit lásky a vděčnosti.

Kolekce Pure Love od Tiami tak představuje perfektní spojení krásy, kvality a udržitelnosti, což jsou atributy, které ocení každý, kdo hledá něco víc než jen obyčejný šperk.

tlacitko