Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Náušnice od Tiami: Elegance na každý den

Móda a udržitelnost jsou stále více propojené. Česká šperkařská značka TIAMI se řadí na přední místa v oblasti šperků, které nejen že vypadají nádherně, ale jsou také přívětivé k životnímu prostředí. Jedním z nejvyhledávanějších kousků v naší nabídce jsou bezpochyby náušnice, které kombinují kvalitu, precizní zpracování a zdravotní nezávadnost.

1 úvodní_ blog

Precizní zpracování a kvalita

Každý pár náušnic od TIAMI je výsledkem pečlivého a precizního zpracování, kde se klade důraz na detail, kvalitu a udržitelnost. Použití bílého, žlutého nebo růžového zlata a laboratorně pěstovaných diamantů zajišťuje, že naše náušnice jsou nejen zdravotně nezávadné, ale také eticky vyrobené. V TIAMI věříme, že každá žena si zaslouží nosit šperky, které jsou tak krásné, jak se cítí, aniž by to mělo negativní dopad na naši planetu.

Rozmanitost pro každou příležitost

Ať už hledáte klasické kruhové náušnice, elegantní visací modely, nebo drobné pecky pro decentní každodenní nošení, TIAMI nabízí širokou škálu možností. Naše designy jsou pečlivě vytvářeny tak, aby doplnily jakýkoliv outfit a příležitost - od běžných dnů v práci až po slavnostní události. A co víc, nabízíme i možnost úpravy náušnic na míru, abyste mohli mít kousek, který je opravdu jedinečný.

 BLOG_jak si říci o luxusní dárek_diamantové náušnice  blog_Kruhové náušnice Brilliant Simple + Lovely

Pro každou generaci

Uvědomujeme si, že šperky nejsou jen pro dospělé. Naše kolekce zahrnuje náušnice vhodné jak pro děti, tak pro jejich maminky, umožňující vytvořit nádherné rodinné sady, které posílí pouto mezi matkou a dcerou. Tyto šperky jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a pohodlné pro nositelky všech věkových kategorií.

Ruční práce a různorodost vzorů

Každý šperk od TIAMI je výsledkem ruční práce a uměleckého mistrovství. Naše různorodost vzorů zajišťuje, že každá žena si u nás najde ten pravý kousek, který vyjádří její osobnost a styl. Nabízíme také možnost doplnění náušnic o náramky a přívěsky pro vytvoření dokonale sladěného vzhledu.

 BLOG_náušnice 2024 Air Brilliant Star

Ideální dárek pro každou příležitost

Náušnice od TIAMI  jsou dokonalým dárkem pro ženy všech věkových kategorií a pro jakoukoliv příležitost - ať už se jedná o narozeniny, výročí, narození dítěte, nebo promoci. Každý šperk je dodáván v krásném balení, které z něj dělá nezapomenutelný a cenný dárek.

Objevte nádhernou kolekci náušnic od TIAMI a najděte si ten pravý šperk, který bude doprovázet každý den a promění jej v  nezapomenutelné okamžiky.

 

 tlacitko