Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Visací náušnice Sweetie z bílého zlata s diamanty

Kód: ESWW20004
11 500 Kč
Prodáno je ve výrobě

Visací náušnice Sweetie vás nadchnout svým jednoduchým designem, který tvoří jemný stylový řetízek. Na něm je upevněn dokonale vybroušený laboratorní diamant. Ten svou nepřehlédnutelnou brilancí upoutá pozornost okolí při každém pohybu hlavy. Minimalistický vzhled visacích náušnic Sweetie si zamilují nejen ženy a dívky všech věkových kategorií, ale i muži, kteří obdivují smyslnou ženskou krásu. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Sweetie? 

 • Oblíbený design všech žen a dívek  
 • Rafinovaný design, který muži milují 
 • Nádherná kombinace 14karátového bílého zlata a syntetického diamantu 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,14 ct 
 • Barva LG diamantu je D-F 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Visací náušnice Sweetie z bílého zlata s lab-grown diamanty 

Visací náušnice Sweetie vás nadchnout svým jednoduchým designem, který tvoří jemný stylový řetízek. Na něm je upevněn dokonale vybroušený laboratorní diamant. Ten svou nepřehlédnutelnou brilanci upoutá pozornost okolí při každém pohybu hlavy.  

Minimalistický vzhled visacích náušnic Sweetie si zamilují nejen ženy a dívky všech věkových kategorií, ale i muži, kteří obdivují smyslnou ženskou krásu. Design náušnic tvoří řetízek z 14kt bílého zlata, na kterém je pověšen laboratorní diamant o celkové hmotnosti 0,14 ct (2 x 0,07 ct).  Délka náušnice je 5,5 cm.

Šperk je zabalen do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přáníSoučástí balení je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použité lab-grown diamanty nebo jaká je celková váha zlatého šperku.  

Kolekce Sweetie  
Vstupní brána do světa třpytivých laboratorních diamantů, které jsou šetrné k přírodě. Její hravý minimalistický design tvoří dokonale vybroušený laboratorní diamant zasazený do 14kt zlata.  

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Sweetie?   

 • Oblíbený design všech žen a dívek  
 • Rafinovaný design, který muži milují 
 • Nádherná kombinace 14karátového bílého zlata a syntetického diamantu 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,14 ct 
 • Barva LG diamantu je D-F 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diamantové náušnice s lab-grown diamanty
Barva zlata: bílé
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, maturita
Ryzost zlata: 14 kt
Váha zlata: 0,83 g
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: D-F
? Čistota LAB diamantů: VS
Celkový počet LAB diamantů: 2 ks
? Celková váha LAB diamantů: 0,14 ct
? Celková hmotnost šperku: 0,86 g
Délka náušnice : 5,5 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DJ Avatar autora | 7.5.2023
Velmi pěkně propracované diamantové náušnice. Dobře se nasazují a pěkně v uchu drží. Jsou tak akorát a vypadají luxusně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: