Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Provázkové náramky s diamanty: Symbol elegance a udržitelnosti

V dnešní době, kdy se elegance snoubí s praktičností a udržitelností, nabízí TIAMI unikátní kolekcí provázkových náramků s diamanty. Tyto šperky, vynikající díky svému originálnímu designu a mimořádné pevnosti, posouvají hranice tradičního šperkařství. Využitím laboratorně vyráběných diamantů a vysoce odolné nylonové šňůrky, TIAMI dokazuje, že luxus a aktivní životní styl mohou jít ruku v ruce.

Blog_náramky Image

Luxus bez kompromisů

Provázkové náramky jsou mistrovským dílem, které odráží filozofii značky TIAMI: spojit dokonalost designu s funkcionalitou. Náramky, kombinující 14 kt zlato, laboratorní diamanty a odolnou šňůrku, jsou navrženy pro každodenní nošení bez omezení. S nylonovou šňůrkou od amerického výrobce Micro Cord, která odolává pevnosti v tahu až 45 kg,  je odolná vůči vodě, UV záření a plísni, můžete náramek nosit při jakékoliv aktivitě bez obav. Tyto vlastnosti zajišťují, že vaše oblíbené šperky můžete nosit ať už sportujete, koupete se v moři, nebo si užíváte saunu, bez nutnosti sundání.

Provázkové náramky se stávají společníkem pro Vaše každodenní dobrodružství

Provázkové náramky jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají šperk, schopný doplnit jak pracovní, tak společenský outfit. Široká paleta barevných šňůrek umožní šperk lehce pozměnit a přizpůsobit jej svému stylu. Díky speciálním posuvným uzlům náramek perfektně sedí na každé zápěstí.

Tiami - IG feed-2

Udržitelnost na prvním místě

Závazek TIAMI k udržitelnosti je vidět nejen ve výběru materiálů, ale i v procesu výroby. Laboratorně vyráběné diamanty jsou etickou a ekologickou alternativou, která minimalizuje dopad na planetu. Využití laboratorně vyráběných diamantů a pevné nylonové šňůrky zdůrazňuje závazek značky k udržitelnosti a inovací.

Výměna šňůrky a servis

V rámci zákaznického servisu poskytujeme zákazníkům jedenkrát ročně výměnu šňůrky zdarma. Vždy provedeme kontrolu usazení diamantu a jeho vyčištění. Ať už se rozhodnete pro návštěvu v ateliéru v Praze nebo využijete korespondenční služby, TIAMI garantuje, že váš náramek bude vždy vypadat jako nový a vrátí se k vám v co nejkratším čase.

13_Provázkové náramky_

Jak správně poslat náramek na výměnu

Náramek vložte do obálky a zašlete na adresu ateliéru jako cenné psaní nebo přes Zásilkovnu či jinou přepravní společnost. Doporučujeme zásilku vždy pojistit na cenu náramku. Pokud v zásilce není od vás žádná poznámka, navážeme přívěšek na stejnou barvu šňůrky, v univerzální velikosti nebo dle původního náramku. V případě změny barvy či velikosti napište, uveďte na lísteček jakou barvu šňůrky si přejete, popřípadě přesný obvod zápěstí. Prosíme, k naměřenému obvodu nic nepřidávejte. K převázání Tiami náramku nepotřebujeme žádný doklad o nákupu, ani šperkařský certifikát.

Podrobnější informace k výměně náramků naleznete v sekci FAQ  - často kladené otázky na naších webových stránkách.  

tlacitko