Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Snubní prsteny na zakázku – řekněte ano šperku na míru

Snubním prstenem zpečetíte vaši nekonečnou lásku k partnerovi a s trochou štěstí jej budete nosit každý den až do konce života. Pokud si nevyberete z hotových sad, nechte si u nás v TIAMI vyrobit snubní prsteny na zakázku! Jak celý proces probíhá?


Blog_ V_snubní

Snubní prsteny na míru přesně podle vašich představ

Není pochyb o tom, že snubní prsteny jsou nejdůležitějším šperkem v životě. Jsou symbolem vašeho manželského svazku a pravděpodobně budou váš levý prsteníček zdobit navždy. Je tedy klíčové, aby byl prsten dokonalý pro nevěstu i ženicha, respektive manželku i manžela. Hotové sady snubních prstenů se tradičně těší velké oblibě, ovšem může se stát, že si z nějakého důvodu nevyberete. V takovém případě pro vás rádi vyrobíme snubní prsteny na zakázku. Záleží jen na vás, jestli postačí úprava šperků z naší nabídky, nebo se společně pustíme do kompletní tvorby zcela unikátních prstenů.

Pokud vás zaujal kterýkoliv prsten z naší nabídky, ovšem přáli byste si na něm provést jakékoliv úpravy, moc rádi vám vyhovíme. Můžeme upravit například barvu zlata, šířku, povrchu šperku a samozřejmě také počet, velikost, a dokonce i barvu diamantů

 Výroba snubních prstenů na míru krok za krokem

Další možností, kterou vždy s radostí vítáme, je kompletní výroba šperku podle vašeho návrhu. O realizaci vašich vysněných snubních prstenů se postará náš tým uměleckých šperkařů, v jehož čele stojí mimořádně talentovaný a zkušený Milan Nováček. Jak vlastně výroba snubních prstenů na míru probíhá?

 1Ozvěte se nám!

Ze všeho nejdříve nás kontaktujte. Nejlépe uděláte, když vyplníte zakázkový formulář a my se s vámi poté telefonicky spojíme. Nezapomeňte na to, že snubní prsteny na zakázku je nutné objednat s dostatečným předstihem. S jejich hledáním začněte alespoň čtvrt roku před svatbou. 

2. Navštivte nás

Poté, co nám sdělíte své představy o snubních prstenech na zakázku, vás pozveme na individuální konzultaci v našem pražském ateliéru. Všechny parametry prstenů do detailu proberete se šperkařem, který je následně vyrobí. Během vaší návštěvy vám odborně změříme prsty, aby vám klenoty padly jako ulité. 

Blog_snubní prsteny na zakázku

3. Vyzkoušejte si své šperky

Jakmile budou prsteny hotové, opět se potkáme v našem ateliéru. Zde si šperky vyzkoušíte, abyste měli jistotu, že vám na prsteníčku dokonale sedí. Zároveň bude prostor pro případné dodatečné úpravy. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě a uděláme vše pro to, aby byly vaše prsteny jedním slovem perfektní 

4. Řekněte „ANO“ laboratorním diamantům

Zlaté snubní prsteny od TIAMI nejsou pouze symbolem manželské kapitoly vašich životů. Jsou i vyjádřením lásky k planetě Zemi. K jejich zdobení používáme pouze certifikované laboratorní diamanty nejvyšší kvality, které představují ekologickou i etickou alternativu k diamantům těženým. Řekněte s námi „ano“ své polovičce i udržitelnosti! 

BLOGA_snubní prsteny_5_1

5. Noste symbol manželství napořád

Svatbou nová životní éra teprve začíná. Prsteny vyrábíme výhradně z nejkvalitnějších a nejodolnějších materiálů – zlata a laboratorních diamantů. Díky tomu nebudete šperky muset nikdy sundávat, protože za běžného nošení jsou prakticky nezničitelné. Ke koupi snubních prstenů u nás navíc získáte servis na 3 roky zdarma. 

Snubní prsteny na míru jsou výbornou volbou pro všechny, kdo touží po unikátním šperku, který budou na svém levém prsteníčku nosit do konce života. Jestliže právě chystáte svatbu, budou se vám hodit naše tipy, jak vybrat snubní prsten. Pokud výrobu nejdůležitějšího šperku ve vašem životě svěříte právě nám, nebudete litovat. Naší nejvyšší prioritou je, abyste od nás odcházeli překrásným klenotem vašich snů.

BLOG_snubní prsteny_4

 tlacitko