Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Snubní prsteny s diamanty Elegance

Kód: RWEW23072 RWEY23072 RWEP23072 Zvolte variantu
64 500 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Dokonalá elegance a styl zamilované dvojice inspirovala naše designéry k tvorbě nádherných snubních prstenů Elegance z bílého, žlutého nebo růžového zlata s lab-grown diamanty
 
Pánský prsten vyniká perfektním propracováním, který svým minimalistickým designem podtrhuje krásu a eleganci dámského snubního prstenu. Ten zdobí 37 broušených laboratorních diamantů usazených v 14 karátovém zlatě. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Pure Line?  

 • Dokonalá elegance a styl  
 • Nádherná kombinace 14karátového  zlata a lab-grown diamantů  
 • Nepřehlédnutelná brilance 37 laboratorně pěstovaných diamantů   
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,48 ct  
 • Barva LG diamantů je D-F  
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snubní prsteny  s lab-grown diamanty Elegance  

Dokonalá elegance a styl zamilované dvojice inspirovala naše designéry k tvorbě nádherných snubních prstenů Elegance z bílého, žlutého nebo růžového zlata s lab-grown diamanty
 
Pánský prsten vyniká perfektním propracováním, který svým minimalistickým designem podtrhuje krásu a eleganci dámského snubního prstenu. Ten zdobí 37 broušených laboratorních diamantů usazených ve 14 karátovém zlatě. 
 
Snubní prsteny Elegance jsou zabaleny do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součásti balení je i certifikát pravosti. V něm se například dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použité lab-grown diamanty, nebo jaká je celková váha zlatého šperku.  
 
Kolekce Pure Line  
První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů.  

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Pure Line?  

 • Dokonalá elegance a styl  
 • Nádherná kombinace 14karátového bílého, růžového nebo žlutého  zlata a syntetických diamantů  
 • Nepřehlédnutelná brilance 37 laboratorně pěstovaných diamantů   
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,48 ct  
 • Barva LG diamantů je D-F  
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání  

Cena snubních prstenů je pouze orientační. Finální cena se bude odvíjet od skutečné velikosti prstenů (váhy použitého zlata). 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Snubní prsteny s diamantem
Barva zlata: Bílé, žluté, růžové
Material : diamant
Příležitost: svatba (snubní prsten)
Ryzost zlata: 14 kt
Celkový počet LAB diamantů: 37 ks
? Celková váha LAB diamantů:  0,48 ct
? Barva LAB diamantů: D-F
? Brus LAB diamantu: kulatý (Round)
? Velikost prstenů: na míru
? Čistota LAB diamantů: VS
Váha zlata: dámský 3 g , pánský 4g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: