Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Kruhové náušnice z bílého zlata s diamanty Brilliant Simple

Kód: EBSW23201
24 500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Kruhové náušnice Brilliant Simple jsou tou správnou volbou pro ženy, které si chtějí užívat luxus a brilanci udržitelných laboratorních diamantů každý den. Tato exkluzivní šperková klasika je zdobena 34 (2 x 17 ) brilantními laboratorními diamanty, které září při každém pohybu. Náušnice Brilliant Simple jsou totiž díky své praktické velikosti a jemnému minimalistickému designu tím správným doplňkem pro každodenní nošení. 

Kruhový design náušnic symbolizuje nekonečnost a dokonalost, a přináší pocit nadčasové elegance. Jejich design z bílého 14kt zlata je dozdoben 34 perfektními v laboratoři pěstovanými diamanty. Udržitelný luxus, který si můžete dovolit nosit každý den.    

PROČ SI KOUPIT NEBO DAROVAT NÁUŠNICE BRILLIANT SIMPLE?

 • Exkluzivní šperková klasika s nádechem udržitelnosti
 • Sofistikovaná elegance
 • Precizní, ruční šperkařská práce
 • Vhodné k narozeninám, narození dítěte, promocím či významnému jubileu  
 • Dokonalá kombinace 14karátového zlata a  34 laboratorně vyráběných diamantů
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,20 ct
 • Barva LG diamantů je E
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kruhové náušnice Brilliant Simple jsou tou správnou volbou pro ženy, které si chtějí užívat luxus a brilanci udržitelných laboratorních diamantů každý den. Tato exkluzivní šperková klasika je zdobena 34 (2x17) brilantními laboratorními diamanty, které září při každém pohybu. Náušnice Brilliant Simple jsou totiž díky své praktické velikosti a jemnému minimalistickému designu tím správným doplňkem pro každodenní nošení. 

Kruhový design náušnic symbolizuje nekonečnost a dokonalost, a přináší pocit nadčasové elegance. Jejich design z bílého 14kt zlata je dozdoben 34 v laboratoři pěstovanými diamanty, jejichž luxus je etický a zcela udržitelný. Ať už tedy vaše dny či dny vaší milované probíhají v jakémkoliv rytmu, v kanceláři, doma či při rychlých aktivitách a pochůzkách, náušnice Brilliant Simple vždy zůstanou na svém místě a svou brilancí dokonale prozáří i zaběhnutou rutinu.

Náušnice vám zabalíme do elegantní krabičky z plně biologicky odbouratelného materiálu. Další součástí rozšířeného dárkového balení je samozřejmě i certifikát pravosti a kvality vámi zakoupeného diamantu. V případě zájmu lze do každého dárkového balení přiložit i kartu s osobním vzkazem, přáním či fotografií.

PROČ SI KOUPIT NEBO DAROVAT NÁUŠNICE BRILLIANT SIMPLE?

 • Zcela originální design
 • Precizní, ruční šperkařská práce
 • Vhodné k narozeninám, narození dítěte, promocím či významnému jubileu  
 • Dokonalá kombinace 14karátového zlata a 34 laboratorně vyráběných diamantů
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,20 ct
 • Barva LG diamantů je E
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diamantové náušnice s lab-grown diamanty
Barva zlata: bílé
Material: diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, slavnostní událost
Ryzost zlata: 14 kt
Tvar: kruh
Váha zlata: 3,05
Brus LAB diamantu: kulatý (Round)
Váha LAB diamantu: 0,20 ct
Barva LAB diamantu: E
Čistota LAB diamantu: VS
Celkový počet LAB diamantů: 34
Celková hmotnost šperku: 3,1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: