Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Kruhové náušnice z bílého zlata s diamanty Brilliant Simple

Kód: EBSW23201
Novinka
Značka: Tiami
24 500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.6.2023

Kruhové náušnice Brilliant Simple jsou tou správnou volbou pro všechny ženy, které si přejí luxus a brilanci udržitelných laboratorních diamantů pro každý den. Tato exkluzivní šperková klasika je zdobena 34 (2x17) brilantními laboratorními diamanty, které září při každém pohybu. Náušnice Brilliant Simple jsou totiž díky své praktické velikosti a jemnému minimalistickému designu tím správným doplňkem pro každodenní nošení. Kruhový design náušnic symbolizuje nekonečnost a dokonalost, a přináší pocit nadčasové elegance. Jejich design z bílého 14kt zlata je dozdoben těmi nejkvalitnějšími v laboratoři pěstovanými diamanty, jejichž luxus je etický a zcela udržitelný. 

 

PROČ SI KOUPIT NEBO DAROVAT NÁUŠNICE BRILLIANT SIMPLE?

 • Exkluzivní šperková klasika
 • Sofistikovaná elegance
 • Precizní, ruční šperkařská práce
 • Vhodné k narozeninám, narození dítěte, promocím či významnému jubileu  
 • Dokonalá kombinace 14karátového zlata a laboratorně vyráběných diamantů
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,20 ct
 • Barva LG diamantů je E
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kruhové náušnice Brilliant Simple jsou tou správnou volbou pro všechny ženy, které si přejí luxus a brilanci udržitelných laboratorních diamantů pro každý den. Tato exkluzivní šperková klasika je zdobena 34 (2x17) brilantními laboratorními diamanty, které září při každém pohybu. Náušnice Brilliant Simple jsou totiž díky své praktické velikosti a jemnému minimalistickému designu tím správným doplňkem pro každodenní nošení. Kruhový design náušnic symbolizuje nekonečnost a dokonalost, a přináší pocit nadčasové elegance. Jejich design z bílého 14kt zlata je dozdoben těmi nejkvalitnějšími v laboratoři pěstovanými diamanty, jejichž luxus je etický a zcela udržitelný. Ať už tedy vaše dny či dny vaší milované probíhají v jakémkoliv rytmu, v kanceláři, doma či při rychlých aktivitách a pochůzkách, náušnice Brilliant Simple vždy zůstanou na svém místě a svou brilancí dokonale prozáří i zaběhnutou rutinu.

Náušnice vám zabalíme do elegantní krabičky z plně biologicky odbouratelného materiálu. Další součástí rozšířeného dárkového balení je samozřejmě i certifikát pravosti a kvality vámi zakoupeného diamantu. V případě zájmu lze do každého dárkového balení přiložit i kartu s osobním vzkazem, přáním či fotografií.

PROČ SI KOUPIT NEBO DAROVAT NÁUŠNICE BRILLIANT SIMPLE?

 • Zcela originální design
 • Precizní, ruční šperkařská práce
 • Vhodné k narozeninám, narození dítěte, promocím či významnému jubileu  
 • Dokonalá kombinace 14karátového zlata a laboratorně vyráběných diamantů
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,20 ct
 • Barva LG diamantů je E
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání

Společnost TIAMI založila a vede Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál tím více se prohluboval její zájem o věci, které ovlivňují životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad diamantů na životní prostředí. Díky tomu objevila etické a udržitelné  laboratorně pěstované diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAM, které jsou laskavé k životnímu prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diamantové náušnice s lab-grown diamanty
Barva zlata: bílé
Material: diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, slavnostní událost
Ryzost zlata: 14 kt
Váha zlata: 3,05
Brus LAB diamantu: kulatý (Round)
Váha LAB diamantu: 0,20 ct
Barva LAB diamantu: E
Čistota LAB diamantu: VS
Celkový počet LAB diamantů: 34
Celková hmotnost šperku: 3,1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: