Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Snubní prsteny  s diamanty Valentine

Kód: RWEW20003 RWEY20003 RWEP20003 Zvolte variantu
62 900 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Set snubních prstenů z bílého, růžového nebo žlutého zlata s lab-grown diamanty Valentine uměleckým způsobem znázorňuje lásku dvou zamilovaných lidí. Lásku, která nezná hranice, neřeší barvu pleti, nebo společenské postavení. Pravá láska je bez kompromisů a bere nás takové jací jsme. 
 
Pánský snubní prsten svým jednoduchým, ale dokonale propracovaným designem vyjadřuje mužnost, sílu, sebevědomí a rozhodnost. Dámský snubní prsten svými 29 vybroušenými laboratorními kameny usazenými v 14 kt zlatě vyjadřuje jemnost, šarm a eleganci.  

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Pure Line?  

 • Dokonalý design vyjadřující lásku bez kompromisů  
 • Nádherná kombinace 14karátového bílého, růžového nebo žlutého  zlata a syntetických diamantů  
 • Nepřehlédnutelná brilance 29 laboratorně pěstovaných diamantů   
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,58 ct  
 • Barva LG diamantů je D-F  
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Cena snubních prstenů je pouze orientační. Finální cena se bude odvíjet od skutečné velikosti prstenů (váhy použitého zlata).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snubní prsteny  s lab-grown diamanty Valentine 

Set snubních prstenů z bílého, žlutého nebo růžového zlata s lab-grown diamanty Valentine uměleckým způsobem znázorňuje lásku dvou zamilovaných lidí. Lásku, která nezná hranice, neřeší barvu pleti, nebo společenské postavení. Pravá láska je bez kompromisů a bere nás takové jací jsme. 
 
Pánský snubní prsten svým jednoduchým, ale dokonale propracovaným designem vyjadřuje mužnost, sílu, sebevědomí a rozhodnost. Dámský snubní prsten svými 29 vybroušenými laboratorními kameny usazenými v 14 kt zlatě vyjadřuje jemnost, šarm a eleganci.  
 
Snubní prsteny Valentine jsou zabaleny do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součásti balení je i certifikát pravosti. V něm se například dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použité lab-grown diamanty, nebo jaká je celková váha zlatého šperku.  
 
Kolekce Pure Line  
První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů.  

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Pure Line?  

 • Dokonalý design vyjadřující lásku bez kompromisů  
 • Nádherná kombinace 14karátového bílého, růžového nebo žlutého zlata a syntetických diamantů  
 • Nepřehlédnutelná brilance 29 laboratorně pěstovaných diamantů   
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,58 ct  
 • Barva LG diamantů je D-F  
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání  

Cena snubních prstenů je pouze orientační. Finální cena se bude odvíjet od skutečné velikosti prstenů (váhy použitého zlata). 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Snubní prsteny s diamantem
Barva zlata: Bílé, žluté, růžové
Material : diamant
Příležitost: svatba (snubní prsten)
Ryzost zlata: 14 kt
Celkový počet LAB diamantů: 29 ks
? Celková váha LAB diamantů:  0,58 ct
? Barva LAB diamantů: D-F
? Brus LAB diamantu: kulatý (Round)
? Velikost prstenů: na míru
? Čistota LAB diamantů: VS
Váha zlata: dámský 1,6 g , pánský 5 g
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VW Avatar autora | 19.9.2021
Výborný servis a skvělá spolupráce s majitelkou a zlatnikem. Určitě budeme rádi doporučovat dál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: