Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Prsten z růžového zlata Lady Unity

Kód: RUFP2405 RUFP2404 RUFP2403 Zvolte variantu
17 500 Kč 14 500 Kč 12 000 Kč od 12 000 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Projevte lásku a jednotu s dámským snubním prstenem Unity Lady od Tiami. Tento nadčasový šperk symbolizuje nejen spojení dvou srdcí, ale také zdůrazňuje individualitu a elegance nositelky. Prsten Unity Lady je ztělesněním jemnosti a trvalé krásy. Design prstenu Unity Lady je navržen tak, aby zdůraznil krásu a zároveň poskytoval komfort pro každodenní nošení. S jeho jemně oblými hranami a hladkým zlatým povrchem tento prsten přináší dotek elegance bez kompromisu v pohodlí.

Proč zvolit snubní prsten Unity od Tiami? 

 • Delikátní a elegantní s oblými hranami, ideální pro moderní ženu
 • Prsten Unity Lady je odrazem lásky, jednoty a partnerství
 • Elegantní růžové 14kt zlato 
 • Prsten lze personifikovat gravírováním 
 • Velikost zlatého prstenu lze podle potřeby upravit 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prsten z růžového zlata Lady Unity

Projevte lásku a jednotu s dámským snubním prstenem Unity Lady od Tiami. Tento nadčasový šperk symbolizuje nejen spojení dvou srdcí, ale také zdůrazňuje individualitu a elegance nositelky. Prsten Unity Lady je ztělesněním jemnosti a trvalé krásy. Design prstenu Unity Lady je navržen tak, aby zdůraznil krásu a zároveň poskytoval komfort pro každodenní nošení. S jeho jemně oblými hranami a hladkým zlatým povrchem tento prsten přináší dotek elegance bez kompromisu v pohodlí. Nechte prsten Unity Lady vyprávět váš příběh. K dispozici v různých velikostech a pečlivě balený, tento prsten je dokonalým dárkem pro významnou příležitost nebo jako vyjádření nekonečné lásky.

V Tiami chápeme, že snubní prsten je výjimečný symbol vztahu. Unity Lady byl speciálně navržen pro ženu, která hledá šperk s významem a stylem. Reprezentující lásku a jednotu, tento prsten je dokonalým vyjádřením vašeho závazku a osobního vkusu.

Prsten lze vyrobit v různých šířkách obroučky od 3mm až do 6 mm, včetně rozšíření o 0,5 mm (např. 5, 5 mm šíře prstenu). Prsten je v nabídce ve žluté, bílé a růžové barvě. V pánské i dámské verzi, kde je možné prsten ještě ozdobit laboratorním diamantem

Šperk vám zabalíme do elegantní krabičky z plně biologicky odbouratelného materiálu. Další součástí rozšířeného dárkového balení je samozřejmě i certifikát pravosti a kvality vámi zakoupeného diamantu. V případě zájmu lze do každého dárkového balení přiložit i kartu s osobním vzkazem, přáním či fotografií.

Proč zvolit snubní prsten Unity od Tiami? 

 • Delikátní a elegantní s oblými hranami, ideální pro moderní ženu
 • Prsten Unity Lady je odrazem lásky, jednoty a partnerství
 • Růžové 14kt zlato 
 • Prsten lze ozdobit lab grow diamantem 
 • Prsten lze personifikovat gravírováním 
 • Velikost zlatého prstenu lze podle potřeby upravit 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

  Kalkulace ceny je platná na šperk o velikosti 51 mm a výšce obroučky 1,8 mm. Finální cena se může lišit. 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské snubní prsteny
Barva zlata: růžové
Material : Zlato
Příležitost: narozeniny, významné výročí, svatba (snubní prsten)
Ryzost zlata: 14 kt
? Váha zlata: 3 mm - 3,15 g / 4 mm -4 g / 5 mm - 5,15 g
? Velikost prstenu: 51
Šířka obroučky: 3, 4, 5 mm
? Celková hmotnost šperku: Dle zvolené varianty
Barva zlata: růžové
Ryzost zlata: 14 kt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: