Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přívěsek z růžového zlata s diamanty Little Cross

Kód: NLCP20001
17 800 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Briliantový přívěsek z růžového zlata Little Cross má tvar jemného křížku, který mnoho lidí vnímá jako symbol propojení lidského a duchovního světa, spojení srdce a rozumu nebo splynutí ženského a mužského principu.  Mnozí věří, že právě tento symbol proměňuje negativní energii na pozitivní, a tak nás nebo naše blízké chrání. Povrch diamantového šperku zdobí 11 laboratorně pěstovaných diamantů o hmotnosti 0,10 ct. Jemný přívěsek je pověšen na 42 cm řetízku ze 14karátového růžového zlata. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Little Cross?

 • Diamantový šperk, který chrání   
 • Minimalistický design z 14 kt růžového zlata 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,10 ct 
 • Barva LG diamantů je E-F 
 • Jemný přívěsek s 11 lab-grown diamanty 
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení sosobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek z růžového zlata s lab-grown diamanty Little Cross

Briliantový přívěsek z růžového zlata Little Cross má tvar jemného křížku, který mnoho lidí vnímá jako symbol propojení lidského a duchovního světa, spojení srdce a rozumu nebo splynutí ženského a mužského principu. Mnozí věří, že právě on proměňuje negativní energii na pozitivní, a tak nás nebo naše blízké chrání. Diamantový šperk Little Cross vás upoutá úžasným třpytem 11 laboratorně pěstovaných diamantů o hmotnosti  0,10 ct. Jemný přívěsek je pověšen na 42 cm řetízku ze 14karátového růžového zlata. 

Kouzelný minimalistický šperk je zabalen do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti. Ten je tzv. rodným listem samotného šperku. V certifikátu je například uvedeno, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použité lab-grown diamanty nebo jaká je celková váha zlatého šperku. 

Kolekce Little Cross 
První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Little Cross?

 • Diamantový šperk, silná symbolika
 • Minimalistický design z 14 kt růžového zlata 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,10 ct 
 • Barva LG diamantů je E-F 
 • Jemný přívěsek s 11 lab-grown diamanty 
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení sosobním vzkazem dle přání 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté přívěsky na krk s lab-grown diamanty
Barva zlata: růžové
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí, maturita
Ryzost zlata: 14 kt
Tvar: křížek
Váha zlata: 2,14 g
Délka řetízku: 42 cm
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: E-F
? Čistota LAB diamantů: VS2
Velikost LAB diamantů: 1,30 mm
Celkový počet LAB diamantů: 11 ks
? Celková váha LAB diamantů: 0,10 ct
? Celková hmotnost šperku: 2,16 g

Přívěsek ze žlutého zlata s diamanty Little Cross

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: