Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Jak probíhá výroba luxusních šperků na míru?

Šperk není pouze ozdobou, kterou doplníte svůj outfit. Je současně vyjádřením vaší osobnosti a nositelem vzpomínky na neopakovatelný okamžik. Může se tak stát, že vám žádný šperk z našich současných kolekcí nepadne do oka. V takovém případě nemusíte být zklamaní, že byste si radost v podobě klenotu s udržitelnými diamanty nemohli dopřát. Rádi vám vyrobíme šperk na zakázku, přesně podle vašich představ. Jak u nás v Tiami probíhá výroba luxusních šperků na zakázku? 

blog_2024_květinové motivy_1

Výroba luxusních šperků na zakázku

Vybrat šperk pro sebe či své blízké je někdy pořádný oříšek. Obzvlášť pokud jde o klenot věnovaný k významné životní události, jako jsou výročí, narození dítěte nebo zasnoubení. V takových chvílích získá šperk svou nezaměnitelnou emocionální hodnotu, proto záleží na tom, aby byl originální a souzněl s osobností obdarovaného. A právě toho lze docílit objednávkou šperku na zakázku

Naše nabídka šperků s laboratorními diamanty, které jsou udržitelnou alternativou těžených diamantů, je velmi široká a rozmanitá. A tak v ní možná objevíte ten pravý kousek, který vám padne jako ulitý. Náš sortiment však nepředstavuje omezení, fantazii u nás žádné meze neklademe. Pokud si z nabídky nevyberete, můžete si u nás nechat vyrobit luxusní šperk na zakázku. Získáte tak unikátní klenot, který nikdo jiný na světě nenosí a který do detailu odráží vaše představy.

 12_na míru

Zaujala vás nabídka šperku na míru? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře pro zakázkovou výrobu.

Jak probíhá výroba šperků na míru? 

Pokud si z naší stálé nabídky nevyberete nebo si s výběrem nejste jistí, zavítejte za námi do ateliéru v centru Prahy. Při osobním setkání vám s výběrem rádi poradíme, zbavíme vás obav a společně probereme všechny vaše nápady. Náš tým šperkařů pod taktovkou zkušeného a talentovaného šperkaře Milana Nováčka pak vaše představy zhmotní do vysněného šperku na míru. 

Možností je spousta. Buď si můžete nechat upravit některý klenot z naší nabídky, anebo nechat vzniknout zcela novému a jedinečnému šperku, který si sami navrhnete

Šperky na zakázku vyrábíme z bílého, růžového či klasického žlutého zlata v kombinaci s lab-grown diamanty nejvyšší kvality v čirém nebo barevném provedení. Laboratorní diamanty se rodí v laboratoři s ohledem na životní prostředí, jejich brilance a třpyt jsou přitom totožné s diamanty, které vznikaly miliony let v zemském plášti. Abyste získali představu, jaké šperky u nás v dílně vznikají, podívejte se na naše šperky na míru

12_na míru_prsten

Šperky na zakázku – snubní prsteny

Svatba patří k nejdůležitějším životním milníkům, a není tak divu, že všichni toužíme po tom, aby byl náš velký den opravdu speciální. Připomínkou této výjimečné chvíle se stanou snubní prsteny, které budou váš prsteníček zdobit po celý život. Pátrání po těch pravých snubních prstenech dá zabrat. Vždyť jaký jiný šperk než snubní prsten by měl dokonale souznít s tím, kdo ho nosí? Spoustu rad a tipů najdete v našem článku, jak vybrat snubní prsten.

Pokud uvažujete o koupi prstenů s diamanty, prohlédněte si nejprve náš sortiment, zda se vás neokouzlí některá z vyladěných sad snubních prstenů. Pokud si z rozmanitých designů přece jen nebudete moct vybrat, kontaktujte nás a my vám vyrobíme klenot podle vašeho gusta. 

Zajímavou metodou, nad kterou můžete při objednávce snubních prstenů uvažovat, je free brus. Kdy vám vybrousíme prsten podle rytmu vaší oblíbené písničky (pusťte si video). Ať už si vyberete jakýkoliv žánr, výsledkem bude naprosto jedinečný klenot, který nikdo jiný na světě nenosí. Tato metoda je velmi oblíbená právě pro snubní prsteny na míru, a to i díky symbolice, kterou zvolená skladba nese. 

 BLOG_snubní prsteny_3

Diamantový šperk se stane vaším celoživotním společníkem, a tak by měl být něčím víc než jen ozdobou. Měl by umět vyjádřit vaši osobnost a životní styl, tak aby kdokoliv se na něj podívá, viděl vás. Možná se najdete v některé z našich precizních kolekcí, možná ale máte svou vlastní představu o dokonalém šperku. Pokud ano, určitě nám ji sdělte, náš tým šperkařů vám s radostí vyjde vstříc a šperk, který už dlouho nosíte v hlavě, budete moct vynést i na těle. Domluvte si s námi schůzku v ateliéru, kde společně vše probereme. 


tlacitko