Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Tip na luxusní dárek pro ženu, se kterým zabodujete

V životě přicházejí nejrůznější důležité události, při kterých chcete potěšit a obdarovat ženu, která je pro vás nejdůležitější na světě. Moc dobře víme, že výběr originálního dárku bývá náročná disciplína. Připravili jsme si pro vás tedy tipy, jak vybrat dárek pro ženu s jistotou, že na něj nikdy nezapomene.

Výjimečné ženy si zaslouží výjimečné dárky

Blíží se Vánoce, Valentýn nebo výročí a vy byste svou lásku chtěli překvapit unikátním dárkem? Rozhodování bývá těžké, ale naštěstí pro vás máme tipy na luxusní dárek pro ženu. Snad každou ženu potěšíte šperkem, který jste vybrali právě pro ni. Své milované tak věnujete něco, co pro ni bude navždy symbolem vašich hlubokých citů i vynikajícího vkusu.

Pokud navíc zvolíte luxusní šperk zdobený laboratorně vypěstovaným diamantem, dáte najevo, že jdete s dobou. Tedy že vám vedle nejvyšší kvality záleží také na životním prostředí, ke kterému jsou lab-grown diamanty výrazně šetrnější než ty těžené. Jejich další výhodou je, že u nich nehrozí riziko, že bylo k jejich těžbě použito násilí a další společensky nepřijatelné metody. Třpyt a brilanci mají ovšem stejnou jako diamanty získané hlubinnou těžbou. Právě těmito mimořádně kvalitními laboratorními diamanty zdobí svá precizní díla česká šperkařská značka TIAMI. S klenotem s lab-grown diamanty od TIAMI vždy získáte také certifikát pravosti od Mezinárodní gemologické laboratoře (IGI), který zaručuje jeho původ, kvalitu a pravost.

Jak správně vybrat dárek pro ženu?

Každá žena je jiná a má svůj vlastní styl. Při výběru šperku pro ženu vám tedy doporučujeme nějakou dobu pozorně sledovat, čím se ráda a často zdobí. Pokud jsou to výrazné klenoty, můžete si dovolit vybírat z nepřehlédnutelných šperků, jako jsou prsteny z kolekce Shining Star. Jejich extravagantní a nadčasový design v kombinaci s neskutečnou brilancí budí obdiv okolí a zaručeně potěší každou dámu, která se nebojí vyčnívat z davu.

Shining Star

Pokud toužíte luxusním dárkem především vyjádřit své city, doporučujeme kolekci Pure Love. Ať už své drahé věnujete přívěsek, náušnice nebo náramek, spojení 14karátového zlata, diamantu a tvaru srdce za vás řekne: „Miluji tě!“.

Pure Love

Všechno je jednou poprvé, a tak pokud ženě věnujete klenot z linie Můj první diamant, bude se jednat o skutečně jedinečnou událost, kterou si bude navždy pamatovat. Právě prostřednictvím vašeho nádherného daru bude moci vstoupit do světa diamantů a doplňovat své outfity vskutku nádherným šperkem. Právě první diamantový přívěsek, prsten, náramek anebo náušnice se v mnoha případech stanou pro ženu doplňkem, který ji doprovází každý den. Díky tomu bude mít neustále upomínku právě na vás – nenechte si tuto příležitost ujít.

Můj první diamant

A pak jsou tu Vánoce, které se kvapem blíží. Vyhněte se celému předvánočnímu stresu a namísto toho vsaďte na jistotu a darujte výjimečné ženě výjimečný dárek. Abychom vám výběr usnadnili, připravili jsme pro vás speciální kategorii s tipy na vánoční dárky. Ať už je vaše vyvolená spíše elegantní, extravagantní, nebo sportovní typ, zde najdete dárek, kterým jí zaručeně pod stromečkem vyrazíte dech. Produkty do kategorie jsme vybírali tak, abyste si bez problému vybrali bez ohledu na to, zda se chystáte do dárku investovat vyšší či nižší částku. Diamantové šperky už dávno nejsou pouze doménou žen, a tak v této sekci naleznete i klenoty pro muže. Třeba se nakonec rozhodnete odměnit i sami sebe nebo můžete dát tip na dárek k Vánocům vašim blízkým.

Dárkový poukaz – řešení pro ty, kdo si na výběr netroufají

Zaujalo vás hned několik favoritů, mezi kterými se ovšem nemůžete rozhodnout nebo máte zkrátka pocit, že vybrat ten pravý šperk je nad vaše síly? Pak je pro vás ideální možností darovat k jakékoliv příležitosti dárkový poukaz na šperky TIAMI. Sama si pak z naší pestré nabídky vybere klenot, který ji okouzlí ze všech nejvíc. Poukazy vám nabízíme jak v tištěné, tak v elektronické podobě. Elektronickou verzi oceníte například ve chvíli, kdy budete shánět luxusní dárek pro ženu na poslední chvíli.

tlacitko