Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Laboratorní diamanty zrozené ze čtyř živlů

Tiami_banner LP_bez

Laboratorní diamanty zrozené ze čtyř živlů

Lab-grown diamanty jsou propojením neopakovatelné krásy přírody s pokročilým vědeckým umem. Jejich složení i vzhled jsou identické s těmi těženým - jediný podstatný rozdíl spočívá v jejich zrození. Laboratorní diamanty totiž nevznikají hluboko v zemi, ale rodí se, jak už jejich název napovídá, ve specializovaných laboratořích. Díky tomu lze zcela opomenout proces těžení, který je neetický a také výrazně poškozuje životní prostředí. Nosit lab-grown diamant proto symbolizuje nejen lásku mezi námi lidmi, ale i naší lásku k přírodě. A ta je - stejně, jako naše oblíbené kolekce šperků - tvořena čtyřmi základními živly.

Voda

Voda je základním elementem stvoření nového života. Představuje čistotu, jemnost a schopnost nechat vše plynout. Je také symbolem nekonečné proměny. Tyto její vlastnosti dokonale vystihuje naše minimalistická avšak diamantově brilantní kolekce Pure Line vyrobená z bílého zlata, která obsahuje přívěsky na krk, prsteny i náramky.

Vzduch

Vzduch je živlem odlehčené rychlosti a pohybu. Jeho životodárná energie přináší radost a lehkost, která patří i ke všem formám mezilidské lásky. Tyto principy přitom spojuje i naše jemná a a přesto okouzlující kolekce z bílého zlata Magic Triangle, v níž najdete náušnice i přívěsky na krk.

Oheň

Oheň je elementem, díky němuž probíhají i všechny klíčové přírodní transformace. jež Představuje sílu a odhodlání, ale i lásku, vášeň a nespoutanost. Právě tento oheň lásky se dokonale projevuje i v naší kolekci šperků z růžového zlata Cute Heart, v níž si vyberete z prstenů, přívěsků i náušnic.

Země

Živel země představuje stabilitu, strukturu a fyzické propojení s přírodou, s níž nás spojuje a následně uzemňuje. Je všeobjímající matkou, díky níž se rodí vše na této planetě. Tuto nekonečnou důležitost země jsme zhmotnili v sladké kolekci Sweetie, kde v provedení ze žlutého zlata najdete přívěsky, náušnice i náramky.