Objednávky s doručením do Vánoc https://www.tiami.cz/doprava-a-platba/ Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Řetízkový náramek Sweetie Grandi ze žlutého zlata s diamantem

Kód: BSGY21030
11 700 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.12.2023

Náramek Sweetie Grandi nejen jemně a elegantně zvýrazní ženskou ruku, ale dokonale doplní dámský outfit. Kulatý tvar tohoto kouzelného náramku ze žlutého 14kt zlata symbolizuje dokonalost. Pokud hledáte šperk, který by podtrhl ženskou krásu a sdělil vaší milované, že je dokonalá, tento řetízkový náramek je pro vás tou správnou volbou.  

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Sweetie? 

 • Trendy šperk
 • Šperk symbolizující dokonalost  
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,15 ct 
 • Barva LG diamantů je F
 • Délku řetízku lze na přání upravit  
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek Sweetie Grandi ze žlutého zlata nejen jemně a elegantně zvýrazní ženskou ruku, ale dokonale doplní dámský outfit. Kulatý tvar tohoto kouzelného náramku symbolizuje dokonalost. 

Pokud hledáte šperk, který by podtrhl ženskou krásu a sdělil vaší milované, že je dokonalá, tento řetízkový náramek je pro vás tou správnou volbou.  
Design náramku Sweetie Grandi tvoří výrazný laboratorní diamant skulatým výbrusem o celkové hmotnosti 0,15 ct, který je zasazen do 14kt zlata. Zlatý přívěsek je upevněn na zlatém řetízku o délce 16 cm. Délku řetízku lze na přání upravit.

Náramek Sweetie Grandi je zabalen do elegantní krabičky zrecyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, který je tzv. rodným listem samotného šperku. V něm se například dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus má použitý lab-grown diamant, nebo jaká je celková váha zlatého šperku. 

Kolekce Sweetie 
Vstupní brána do světa třpytivých laboratorních diamantů, které jsou šetrné k přírodě. Její hravý minimalistický design tvoří dokonale vybroušený laboratorní diamant zasazený do 14kt zlata. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Sweetie? 

 • Trendy šperk
 • Šperk symbolizující dokonalost 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,15 ct 
 • Barva LG diamantů je F
 • Délku řetízku lze na přání upravit  
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Společnost TIAMI založila a vede Gabriela Dědičová, která se přes 10 let věnovala prodeji přírodních diamantů. Později s narozením syna se však její život naprosto změnil. Čím dál tím víc si uvědomovala potřebu zajímat se více o věci, které ovlivňují životní prostředí. Začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své práci a zároveň snížit negativní dopad na životní prostředí. Objevilalaboratorně pěstované diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků připravila svou první českou kolekci. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky s diamanty
Barva zlata: žluté
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, maturita
Ryzost zlata: 14 kt
Váha zlata: 1 g
Brus LAB diamantu: kulatý (Round)
Celková váha LAB diamantu: 0,15 ct
Barva LAB diamantu: F
Čistota LAB diamantu: VS
Celkový počet LAB diamantů: 1 ks
Celková hmotnost šperku: 1 g
Délka řetízku: 16 cm

Produkt Provázkový náramek Sweetie z bílého zlata s lab-grown diamantem

Provázkový náramek Sweetie z bílého zlata s diamantem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: