Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Řetízkový náramek z růžového zlata Little Heart s diamanty

Kód: BLHP20030
14 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Náramek z růžového zlata Little Heart s diamanty vás nadchne třpytem 14 nádherných lab-grown diamantů o celkové hmotnosti 0,13 ct, zasazených do srdíčka z růžového zlata. Přívěšek je pověšen na řetízku z růžového zlata, který jemně obejme vaši ruku. Tímto šperkem  řeknete i beze slov : Miluji Tě".  Šperk je součástí kolekce Little Heart, kde ve stejném designu najdete i náušnice a přívěšek na krk

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Little Heart? 

 • Jemný elegantní šperk    
 • Umí beze slov říct: „Miluji tě!“
 • Minimalistický design z 14 kt růžového zlata 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,13 ct 
 • Barva LG diamantů je E-F 
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení sosobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek z růžového zlata Little Heart s lab-grown diamanty 

Náramek z bílého zlata Little Heart s diamanty vás nadchne třpytem 14 nádherných lab-grown diamantů o celkové hmotnosti 0,13 ct, zasazených do srdíčka z bílého zlata. Přívěšek je pověšen na řetízku z bílého zlata, který jemně obejme vaši ruku. Tímto šperkem  řeknete i beze slov : Miluji Tě".  Šperk je součástí kolekce Little Heart, kde ve stejném designu najdete i náušnice a přívěšek na krk. Celková hmotnost laboratorních diamantů je 0,13 ct. Délka zlatého řetízku je 16 cm. Dle potřeby umí naši zlatníci délku řetízku upravit na míru. 

Náramek Vám zabalíme do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, nebo jakou celkovou hmotnost mají použité laboratorní diamanty. 

Kolekce Little Heart 
První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Little Heart? 

 • Jemný elegantní šperk    
 • Umí beze slov říct: „Miluji tě!“
 • Minimalistický design z 14 kt růžového zlata 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,13 ct 
 • Barva LG diamantů je E-F 
 • Součástí balení je i certifikát pravosti 
 • Recyklovatelné balení sosobním vzkazem dle přání 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky s diamanty
Barva zlata: růžové
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí, maturita
Ryzost zlata: 14 kt
Tvar: srdce
Váha zlata: 1,35 g
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: E-F
? Čistota LAB diamantů: VS2
Velikost LAB diamantů: 1,30 mm
Celkový počet LAB diamantů: 14 ks
? Celková váha LAB diamantů: 0,13 ct
? Celková hmotnost šperku: 1,38 g
Délka řetízku: 16 cm

Náramek z růžového zlata Little Heart s diamanty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: