Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Jak si říci o dárek s diamantem?

Každý z nás si občas zaslouží být obdarován něčím překrásným, co nám bude přinášet radost den co den. Šperky už po staletí patří právě do kategorie dárků, které jeden druhému věnujeme především v partnerství - z lásky, jako projev úcty, díku a věrnosti. A diamanty nejsou žádnou výjimkou.

Diamantové šperky jsou tradičně věnovány ženám a to nejen díky obdivované Marilyn Monroe, která ve svém nezapomenutelném hitu zpívá, že diamanty jsou tím nejlepším přítelem něžného pohlaví. Jsou to ale právě ženy, které mají ve vztazích často problém s tím, že se jim od partnera dostává těchto pozorností málo. A pokud už dárky dostávají, nezřídkakdy se stane, že jde o předmět či šperk, který se ženě nelíbí či neodpovídá jejímu vkusu. Existuje ale nějaká možnost, jak partnera navést či povzbudit k tomu, aby pro svou milovanou vybral ten pravý - v tomto případě diamantový - šperk?

Diamantové prsteny

Dámy, i u diamantů platí, že nejvíce úspěchu dosáhnete, když vezmete situaci pevně do svých rukou. Jako první je určitě potřeba brát v potaz, že luxusní zlatý šperk s diamantem se skvěle hodí především pro významné příležitosti - narozeniny, zásnuby, svatbu či důležité výročí. V takových případech je každý milující muž rád, když může svou partnerku obdarovat něčím, co ji doopravdy potěší a co bude s radostí nosit nejen na společenské akce, ale i během všedních dní. Stejně tak spousta mužů ocení, když dostanou přesný návod k tomu co, kdy a kde partnerce koupit.

Klíčem pro ženy, které si přejí diamantový šperk, je stejně, jako v mnoha dalších případech, naprosto otevřená a jasná komunikace s partnerem. Mluvit o tom, jak moc byste si takový šperk přála, nebo jak skvěle by se hodil pro vaše nadcházející narozeniny či výročí svatby, je prvním důležitým krokem, který může stačit. Někdy je ale zdaleka nejlepší nenechat rozmluvu s partnerem jen u přání a rovnou se “vytasit” přesně s tím šperkem, který si přejete.

Diamantové přívěsky

Naše šperkařská značka TIAMI pracující exkluzivně s udržitelnými laboratorními diamanty té nejvyšší kvality má ve svém repertoáru šperků prsteny, náramky, náušnice i přívěsky v klasických elegantních, nadčasových i minimalistických designech, z nichž si snadno vyberete ten správný šperk, ať už jsou váš vkus a osobní estetika jakékoliv. Sama tedy můžete v klidu a pohodlí prostudovat náš e-shop, vybrat své favority a až s partnerem otevřete konverzaci na téma toho nejlepšího dárku pro vás, můžete se odkázat přímo na konkrétní produkt, který vás uchvátil.

Věřte, že většina mužů je za takovou iniciativu neskonale vděčná a tím spíše a s radostí vám splní váš sen o vytouženém luxusním šperku s tím nejkrásnějším diamantem. Šperky s lab-grown diamanty ale samozřejmě nejsou pouze pro ženy v partnerských svazcích. Je naprosto přirozené a žádoucí, abyste si svůj vysněný šperk pořídila i sama pro sebe, jako akt sebelásky a každodenní připomínku toho, že si zasloužíte to nejlepší a nejkrásnější.

tlacitko