Objednávky vytvořené od 2.7 do 6.7. budeme expedovat až 7.7. Děkujeme za pochopení!

Darujte šperk s lab-grown diamanty za studijní úspěchy

 

 

Diamantové šperky nepatří pouze zamilovaným. Jsou skvělým darem i pro všemožné životní milníky, mezi které jistě patří i studijní úspěchy v podobě složených maturit či vysokoškolských státnic.

Odměnit vaše dítě, vnouče či kohokoliv z “benjamínů” ve vašem okolí zlatým šperkem za snahu a píli, díky níž se jim povedlo zvládnout jednu z prvních velkých životních zkoušek je tradicí. Což takhle tuto tradici obohatit laboratorními diamanty?

Ty jsou opticky i chemicky naprosto shodné s diamanty těženými, na rozdíl od nich jsou však naprosto udržitelné. Tuto nízkou zátěž na životní prostředí ocení především mladší generace, pro níž je ochrana naší planety obecně silným a důležitým tématem.

   Bannery cervenec856 banner_Produkty cervenec883 Bannery cervenec859

Maturanta či majitele čerstvého vysokoškolského diplomu tak můžete bez výčitek svědomí odměnit opravdu hodnotným darem v podobě některého z našich šperků s laboratorním diamantem - například jemným provázkovým náramkem či jedním z našich přívěsků. Ten se stane nejen krásnou ozdobou, ale i každodenní a trvalou připomínkou toho, jak důležitou zkoušku má jeho nový majitel za sebou.

Šperky s laboratorními diamanty však nemusí být pouze odměnou za úspěšně složené zkoušky, ale i krásnou motivací či talismanem. Věnovat budoucímu maturantovi či právě končícímu vysokoškolákovi šperk ještě před zkouškami každého zaručeně potěší a motivuje k jejich zvládnutí. Pro ty, které kvůli blížícím se ústním nebo písemným prověrkám trápí tréma, se může diamantový šperk se svým jedinečným třpytem stát talismanem, jež odbourá stres a přinese štěstí v průběhu zkoušení

Bannery BannerTIAMI PACKAGING  Bannery Pure love, Little Heart 1920 x 900

A v neposlední řadě - diamant nemusí být pouze odměnou za úspěch. Někdy se stane, že se zkoušky či maturity nepovedou hned napoprvé. Že není potřeba zoufat nebo se stydět a věřit, že příště už se zadaří, můžete svým milovaným vyjádřit i tím, že jim darujete ozdobu s lab-grown diamantem. I ten, stejně jako každý životní úspěch, totiž vzniká tou správnou kombinací znalostí, snahy a odvahy vykročit k lepším zítřkům.

banner_ukonceni_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení