Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Darujte šperk s lab-grown diamanty za studijní úspěchy

 

 

Diamantové šperky nepatří pouze zamilovaným. Jsou skvělým darem i pro všemožné životní milníky, mezi které jistě patří i studijní úspěchy v podobě složených maturit či vysokoškolských státnic.

Odměnit vaše dítě, vnouče či kohokoliv z “benjamínů” ve vašem okolí zlatým šperkem za snahu a píli, díky níž se jim povedlo zvládnout jednu z prvních velkých životních zkoušek je tradicí. Což takhle tuto tradici obohatit laboratorními diamanty?

Ty jsou opticky i chemicky naprosto shodné s diamanty těženými, na rozdíl od nich jsou však naprosto udržitelné. Tuto nízkou zátěž na životní prostředí ocení především mladší generace, pro níž je ochrana naší planety obecně silným a důležitým tématem.

   Bannery cervenec856 banner_Produkty cervenec883 Bannery cervenec859

Maturanta či majitele čerstvého vysokoškolského diplomu tak můžete bez výčitek svědomí odměnit opravdu hodnotným darem v podobě některého z našich šperků s laboratorním diamantem - například jemným provázkovým náramkem či jedním z našich přívěsků. Ten se stane nejen krásnou ozdobou, ale i každodenní a trvalou připomínkou toho, jak důležitou zkoušku má jeho nový majitel za sebou.

Šperky s laboratorními diamanty však nemusí být pouze odměnou za úspěšně složené zkoušky, ale i krásnou motivací či talismanem. Věnovat budoucímu maturantovi či právě končícímu vysokoškolákovi šperk ještě před zkouškami každého zaručeně potěší a motivuje k jejich zvládnutí. Pro ty, které kvůli blížícím se ústním nebo písemným prověrkám trápí tréma, se může diamantový šperk se svým jedinečným třpytem stát talismanem, jež odbourá stres a přinese štěstí v průběhu zkoušení

Bannery BannerTIAMI PACKAGING  Bannery Pure love, Little Heart 1920 x 900

A v neposlední řadě - diamant nemusí být pouze odměnou za úspěch. Někdy se stane, že se zkoušky či maturity nepovedou hned napoprvé. Že není potřeba zoufat nebo se stydět a věřit, že příště už se zadaří, můžete svým milovaným vyjádřit i tím, že jim darujete ozdobu s lab-grown diamantem. I ten, stejně jako každý životní úspěch, totiž vzniká tou správnou kombinací znalostí, snahy a odvahy vykročit k lepším zítřkům.

banner_ukonceni_1

tlacitko