Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Zásnubní prsteny: Symbol lásky s odkazem na budoucnost

V dnešní době, kdy zásnuby zažívají obrovský nárůst popularity, hraje zásnubní prsten klíčovou roli. Nejenže symbolizuje slib budoucího manželství, ale také odrazí osobnost a styl toho, kdo jej nosí. U nás v Tiami jsme připraveni splnit přání každého žadatele o ruku, ať už jde o úpravu stávajícího prstenu z naší nabídky na správnou velikost nebo vytvoření úplně nového, originálního kousku.

IMG_5114 Zásnubní prsten-z-bileho-zlata-s-diamantem-luna_blog 

Perfektní spojení se snubním prstenem

Velkým bonusem je, že náš zásnubní prsten může být navržen tak, aby perfektně pasoval k budoucímu snubnímu prstenu. Tento párový set je nejen praktický, ale také symbolicky reprezentuje jednotu a harmonii mezi partnery. Když jsou oba prsteny nošeny na jednom prstu, jejich společný design vytváří dokonalý celek, který vyjadřuje vzájemné propojení dvou životů.

Blog_LRM_20210827_115850 2023 05 26 Tiami 06015Pure Line 3 RŽ

S odkazem na budoucnost

V Tiami chápeme, jak důležitý je výběr toho pravého prstenu, proto zde budoucí žadatelé o ruku najdou jistotu, že si odnesou klenot, který nejvíce vyhovuje jejich představám a který bude hrdě reprezentovat jejich lásku. Naše zkušenosti a odbornost zaručují, že každý prsten bude splňovat nejvyšší standardy kvality a designu, přičemž všechny klenoty jsou šetrné k životnímu prostředí.

Vložené laboratorní diamanty představují špičkovou alternativu k přírodním diamantům, nabízejí stejnou krásu a trvanlivost, ale jsou získávány eticky a za zlomek ceny. Jejich použití v zásnubních prstenech se stává stále oblíbenější volbou pro moderní páry, které hledají spojení inovací a tradice.

blog_obdelnik_116-5_prsten-z--bileho-zlata-s-diamanty-gemma air bril. blog_186-6

Přijďte k nám a nechte se inspirovat naší pestrou nabídkou zásnubních prstenů s laboratorními diamanty. Ať už máte vizi nebo hledáte inspiraci, společně vytvoříme prsten, který bude pro vás ten pravý zkrátka prsten, který bude nosit vaše láska po celý život.

tlacitko