Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Provázkový náramek Pure Love z růžového zlata s diamantem (0,30 ct)

Kód: BPVP23301 BPVP23302 BPVP23303 BPVP23305 BPVP23306 BPVP23307 BPVP23304 BPVP23309 BPVP233013 BPVP23308 BPVP233012 Zvolte variantu
20 900 Kč
Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Prodáno je ve výrobě Zvolte variantu
Varianta

Provázkový náramek Pure Love z růžového zlata si jednoduše zamilujete. Jeho minimalistický design v kombinaci se třpytem lab-grown diamantu Vás naprosto okouzlí. Tento nádherný šperk ze 14karátového růžového zlata umí říci beze slov: „Miluji tě!“.  

Šňůrkové náramky jsou velmi trendy. Milují je ženy a dívky všech věkových kategorií. K jejich nesporné výhodě patří vzájemná kombinovatelnost a variabilita. 
Diamantový šperk Pure Love vás upoutá úžasným třpytem solitérního lab-grown diamantu s kulatým brusem o hmotnosti 0,30 ct

Proč si koupit nebo darovat náramek Pure Love z kolekce Pure Love? 

 • Trendy šperk, umí říci beze slov: „Miluji tě!“. 
 • Minimalistický design z 14kt růžového zlata 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,30 ct
 • Barva LG diamantů je F
 • Použitý lab-grown diamant vlastní IGI certifikát, který vydává Mezinárodní gemologický institut 
 • Barvu šňůrky lze na přání změnit
 • 1x ročně převázání šňůrky zdarma
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Provázkový náramek Pure Love z růžového zlata s lab-grown diamantem

Provázkový náramek Pure Love z růžového zlata si jednoduše zamilujete. Jeho minimalistický design v kombinaci se třpytem lab-grown diamantu Vás naprosto okouzlí. Tento nádherný šperk ze 14karátového růžového zlata umí říci: beze slov „Miluji tě!“. Šňůrkové náramky jsou velmi trendy. Milují je ženy a dívky všech věkových kategorií. K jejich nesporné výhodě patří vzájemná kombinovatelnost a variabilita.

Diamantový šperk Pure Love vás upoutá úžasným třpytem solitérního lab-grown diamantu s kulatým brusem o hmotnosti 0,30 ct, který vlastní mezinárodní IGI certifikát s jedinečným identifikačním číslem. To je také vylaserováno na rundistě (obvodové hraně) laboratorního diamantu. Podle něj lze dohledat požitý lab-grown diamant v on-line databázi Mezinárodního gemologického institutu.  

Zlatý přívěsek je upevněn na dvojité nylonové šňůrce. Velikost náramku lze upravit dle potřeby pomocí speciálních posuvných uzlů. Šňůrku provázkových náramků Micro Cord 1.18 mm vyrábí americká společnost Atwood Rope. Tento vysoce kvalitní a pevný materiál odolá maximální pevnosti v tahu až 45 kg. Je trvanlivý, odolává plísním, UV záření a je barevně stálý. Všechny tyto mimořádné vlastnosti slouží k tomu, abyste se při nošení náramku nemuseli nijak omezovat a pokud nechcete, nemusíte ho vůbec sundávat.

Provázkový náramek Pure Love je zabalen do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na který lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, ve kterém je například uvedeno, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použité lab-grown diamanty, nebo jaká je celková váha zlatého šperku

Kolekce Pure Love
První česká kolekce šperků, která dokonale propojuje zlato a laboratorně pěstované diamanty. Její šperky vás upoutají nejen svým nadčasovým minimalistickým designem, ale i třpytem samotných lab-grown diamantů.  

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Pure Love? 

 • Trendy šperk, umí říci beze slov: „Miluji tě!“. 
 • Minimalistický design z 14kt růžového zlata 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 0,30 ct 
 • Barva LG diamantů je F
 • Použitý lab-grown diamant vlastní IGI certifikát, který vydává Mezinárodní gemologický institut 
 • Barvu šňůrky lze na přání změnit
 • 1x ročně převázání šňůrky zdarma
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky s diamanty
Barva zlata: růžové
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí, maturita
Ryzost zlata: 14 kt
Tvar: srdce
Váha zlata: 0,76 g
IGI  Mezinárodní certifikát: ano
? Brus LAB diamantu: kulatý (Round)
Váha LAB diamantu: 0,30 ct
? Barva LAB diamantu: F
? Čistota LAB diamantu: SI1
? Celkový počet LAB diamantů: 1 ks
? Celková hmotnost šperku: 1,16 g
Průměr šňůrky: 1,18 mm (Micro Cord)

Provázkový náramek Pure Love z bílého zlata s diamantem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: