Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
318 hodnocení
5
317x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Netuším výhodu, ale vše proběhlo k mě spokojenosti
Nejsem zkušený v objednávání zboží v e-shopech, a už vůbec ne šperků, proto jsem byl neskutečné spokojen s přístupem Gabriely, která mi poradila jak vhodnost dárku, vyber krabičky, proste super Určitě to nebyl posledni dárek z tohoto obchodu
ŠG
Štěpánka Gröblová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2021
Maximální spokojenost. Rychlé dodání, náramek je krásny a decentní. Krásně zabalen a krabička krásně voněla. Prostě luxus. Mockrát děkuju a všem doporučuju.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
22.4.2021
Moc děkujeme! Vždycky nás potěší, když naší snahu o maximální servis takhle někdo ocení. A kdyby Vás přestala bavit šedá šňůrka, rádi Vám náramek převážeme.
MV
Mirka Valderová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2021
Super jednání,ochota, vstřícnost,pokec. Krásné balení výrobku. Díky paní Gabriele! Šperk je nádherně jemný,kombinuji i s jinými náramky. Navíc jsem si k padesátinám vysnila jeho podobu a bylo mi vyhověno. A ještě jsem pozvána do ateliéru má kávu..
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
22.4.2021
Moc děkujeme! Rádo se stalo! Už se těšíme se na Vaši návštěvu v ateliéru a osobní setkání.
Skvělá komunikace s pani Gabrielou, příště vím kde hledat další dáreček=)
PV
Pavla Vnenčáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2021
Objednané zboží přišlo rychle a v pořádku, Je urcené k 60 narozeninám mé sestry, které jsem ho ještě z důvodu opatření nemohla věnovat. Mně se ale moc náramek líbí a věřím, že s ním udělám radost. Dám vědět, jak se líbil.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
1.4.2021
Moc děkujeme! Také věříme, že dárek udělá radost. A kdyby náhodou chtěla jinou barvu šňůrky, určitě se ozvěte. Máme i pár nových barev. Převázání se dá vyřešit na počkání u nás v atelieru nebo korespondenčně.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.3.2021
Maximální spokojenost! Rychlé dodání. Pěkné dárkové balení. Snad se bude mamince líbit!
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
8.3.2021
Děkujeme! Také věříme, že ano. A kdyby náhodou chtěla jinou barvu šňůrky, ozvěte se prosím, rádi převážeme.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
8.3.2021
Děkujeme!
B
Barbora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.2.2021
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
26.2.2021
Děkujeme!
JH
Jan Helis
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2021
Velice příjemný obchod. Paní Gabriela vše ochotně a odborně vysvětlila. Profesionální přístup. Mohu doporučit. Zpracování na velmi dobré úrovni a věřím, že se jedná o standard této značky. Děkuji za ochotu prodeje v této těžké době.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
26.2.2021
Moc děkujeme! I já děkuji za příjemné setkání a věřím, že dárek potěší.
ID
Iveta Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.2.2021
Jednání velmi vstřícné a příjemné, diamant je jemný, krásný, ale očka jsou velmi tenká a proto se bojím , jak dlouho vydrží,
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
25.2.2021
Určitě se bát nemusíte! Vydrží :-) Náramek je navržený tak, aby vynikl diamant a zbytek je minimalistický. Vyrobený je ze 14 kt zlata, které je relativně tvrdé. Samozřejmě pokud se budete snažit, očko asi ohnete, ale při běžném používání by se to stát nemělo. Sama náramek nosím víc než rok, sundavám ho minimálně a žádné změny na očkách nejsou. Budeme moc rádi za zpětnou vazbu za pár let.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
25.2.2021
Děkujeme!
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2021
Velmi milé, ochotné a vstřícné jednání.
Nádherný šperk-prsten, byl dodán rychle, jeho zvětšení také proběhlo velmi rychle.
Děkujeme. ????
A určitě doporučujeme.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
25.2.2021
Moc děkujeme a ještě jednou gratulujeme! Vyšlo to opravdu dobře a jsem ráda, že teď je velikost perfektní.
Top!
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
18.2.2021
Děkujeme!
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
18.2.2021
Děkujeme!
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2021
Z nákupu u Tiami jsem nadšená, nemám slov. Jednatelka paní Gabriela úžasná , vstřícná , ochotná a milá. Věnovala mi maximální péči při výběru. Zboží bylo dodáno rychle a v pořádku . A hlavně moje náušnice jdou překrásné . Už nebudu chtít nosit nic jiného . Ráda se zase vrátím a vyberu si další a další a další ????❤️
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
18.2.2021
Moc děkujeme, také máme radost, že se to nakonec povedlo! Děkujeme za fotku, náušnice Vám moc sluší a doufáme, že Vám budou dělat dlouho radost!
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2021
Naramek je decentní,kdy v jednoduchosti je krása.Děkuji i moc za milé jednání
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
25.2.2021
Také děkujeme a přejeme, ať se daří!
I
Ivana R.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2021
Firmu TIAMI mohu vřele doporučit všem, kteří uvažují o zakoupení krásného diamantového šperku. Bude to zážitek pro Vás, kteří ho kupujete a hlavně pro toho, kdo bude obdarován. Nakupování u TIAMI je velmi příjemné, přistup paní majitelky Dědičové je velmi vstřícný a její nadšení pro diamanty nakažlivé. Kvalita šperků je na vysoké úrovni, dodání pomocí České pošty bezproblémové a rychlé. Způsob zabalení a prezentace šperku pro obdarovaného je další přidaná hodnota, kterou nikde jinde nezažijete.
Doufám, že to nebyl můj poslední nákup u této firmy.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
1.2.2021
Moc děkujeme, máme velkou radost, že jste spokojená. A budeme se těšit, že Vás v budoucnu budeme moc opět potěšit.
JL
Jan Leugner
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2021
Po prvním nákupu jsem naprosto nadšen, jak s koupeným produktem tak celkovým přístupem.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
1.2.2021
Moc děkujeme. Mám radost, že vše vyšlo a že jste spokojený.
První nákup, naprostá spokojenost.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
29.1.2021
Děkujeme, to nás těší.
MK
Musilová Karla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2021
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
12.1.2021
Děkujeme!