Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
318 hodnocení
5
317x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KF
Klára Frömel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2021
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
8.1.2021
Děkujeme!
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
8.1.2021
Děkujeme!
VŘ
Vladislav Řípa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2020
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
8.1.2021
Děkujeme!
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
8.1.2021
Děkujeme!
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
8.1.2021
Děkujeme!
V
Vilém
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2020
Naprostá spokojenost. Nádherné šperky, skvělá komunikace a ochota. Budu se rád vracet.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
10.12.2020
Moc děkujeme! Co víc si můžeme přát, než spokojené zákazníky, kteří se rádi vracejí :-)
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2020
Všechny šperky v nabídce jsou nádherné. Vybírala jsem pro maminku a našla jsem překrásný dárek - náramek Sweetie. Oceňuji také ochotu a vstřícnost paní Gabriely, opravdu jsem velice potěšena. Náramek má moc hezkou krabičku i prostor pro vložení věnování, prostě vše je dokonalé. Rychlost doručení a zpětná vazba. Děkuji, držím palce a přeji hodně spokojených zákazníků...
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
10.12.2020
Moc děkujeme. Jsem vždycky dojatá, když někdo ocení naši snahu vše dělat pro ten nejlepší výsledek. Doufám, že měl dárek velký úspěch.
Neuvěřitelná spokojenost. Osobní jednání je milé a na úrovni, doslova potěší. Šperk kvalitní a krásný. Doporučuji :)
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
10.12.2020
Moc děkujeme!
J
Jarka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2020
S nákupem jsem naprosto spokojena. Paní Dědičová je velmi ochotná, vstřícná a její osobní přístup k zákazníkovi je v dnešní době vzácný. Stejně milí a ochotní jsou i zaměstnanci. Užila jsem si krásnou lidskou atmosféru v tomto obchodě, šperky jsou překrásné.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
10.12.2020
Moc děkujeme! Jsme opravdu rádi, že jste si návštěvu u nás užila a jste spokojená.
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2020
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
26.11.2020
Děkujeme!
V
Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2020
100% spokojenost dekuji
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
24.11.2020
My také děkujeme za důvěru a jsme rádi, že jste spokojená. Přejeme hlavně hodně zdraví!
S
Sára P.
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2020
Kupovala jsem náramek Sweetie, vše krásně zabaleno + skvělý zákaznický servis. Jediné co mě překvapilo, že je náramek ve skutečnosti o dost drobnější a šňůrka na můj vkus hodně tenoučká. I tak je to krásný dárek. V porovnání s podobným druhem náramku do Cartier, je doopravdy drobňoučký.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
22.11.2020
Děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že jste zklamaná ze šňůrky. Pečlivě jsme ji vybírali a má skvělé vlastnosti. Je stálobarevná, odolná proti plísním i UV záření. Náramek se nemusí vůbec sundávat. Pokud srovnáváte s Cartier náramky, ano v tloušťce šňůrky je rozdíl. Cartier používá tuším 2mm šňůrky, naše jsou Micro cord 1,18 mm, což je opticky velký rozdíl. Děkujeme za zpětnou vazbu, 2mm šňůrky plánujeme v budoucnu do pánských náramků.
NP
Němeček Pavel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2020
Absolutni spkojenost.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
9.11.2020
To potěší. Děkujeme. Šňůrka už je přejmenovaná na žlutou :-) Děkujeme i za zpětnou vazbu.
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2020
Rád bych tímto poděkoval paní Dědičové majitelce společnosti TIAMI za vřele přijetí,osobní zkušenosti a zejména pak za rady při výběru šperků pro partnerku.
Jsem přesvědčen,že profesionalnim jednani a osobní přístup vede ke spokojenému zákazníku a přesně to jsem ve společnosti Tiami našel, mnohokrát děkuji
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
9.11.2020
Moc děkujeme a rádo se stalo! Věřím, že dárek udělá radost a překvapení se povede. A kdyby cokoli, víte, kde nás najdete. Přeji hodně zdraví, pohody a radosti z malého v této složité době.
JH
Jiří Halaška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2020
Skvělý osobní přístup a velmi rychlé jednání. Zásnubní prsten mi byl vyroben a doručen do týdne. Vše v naprostém pořádku.
Prsten Atea I se snoubence moc líbil. Ztenčení dodává prstenu lehkost a kámen vypadá větší.
GF
Gabriela Fojtíková
(Administrátor)
2.11.2020
Máme velikou radost, že vše proběhlo podle Vašich představ a přejeme Vám hodně štěstí. Děkujeme a zachovejte nám přízeň ;-)
AB
Alexandra Belušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2020
5 *****
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
8.1.2021
Moc dekujeme!
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
26.11.2020
Děkujeme!
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
26.11.2020
Děkujeme!
LH
Lukáš Hájek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2020
Děkuji Tiami - Gabriele, za skvělý a profesionální přístup. Náušnice vytvořené v jejich dílně mají skvělé provedení s vynikajícími parametry kamenů. Věřím, že do budoucna opět využiji dalších služeb.
GD
Gabriela Dědičová
(Administrátor)
14.10.2020
Děkujeme, bylo nám potěšením. Hlavně, že se vše zvládlo včas a náušnice se líbí. Přejeme, ať vám malý dělá samou radost a hlavně ať jste všichni zdraví!
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2020
Naprostá spokojenost, ve skutečnosti je šperk krásnější než na fotce. Komunikace a doručení super.
GF
Gabriela Fojtíková
(Administrátor)
22.10.2020
Moc děkujeme, jsme rádi, že jste spokojená. Přejeme Vám, abyste s naším šperkem stále zářila.