Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

7 trendů ve špercích 2024 – inspirace z módních mol

Nový rok, nové šperky. Přinášíme vám seznam očekávaných trendů ve špercích 2024, které vám napoví, čím byste letos měla obohatit svou klenotnici. Oživte svůj outfit květinovými motivy nebo extravagantními kousky, které nelze přehlédnout. Nezapomeňte však ani na nadčasovou klasiku – třpytivé diamanty, které z módy hned tak nevyjdou. Jaké trendy šperky 2024 prostě musíte mít?

Trendy ve špercích 2024

Nový rok už je v plném proudu a s ním i nové trendy ve špercích 2024. Očekává se, že prim budou hrát výrazné doplňky, které na molu nepřehlédnou ani diváci v posledních řadách. Vrůstá i popularita vrstvení, díky kterému můžete vynést na odiv všechny své oblíbené kousky najednou. V novém roce zkrátka platí, čím víc, tím líp! 

Náušnice v hlavní roli 

Mezinárodní módní přehlídky vyslaly letos do světa jasnou zprávu – rok 2024 patří náušnicím! Popularitě se těší extravagantní kousky, včetně asymetrických klenotů určených pouze pro jedno ucho. Ať už u vás vyhrají klasické kruhy, perličky, peckové náušnice nebo náušnice s diamantem, rozhodně jimi tento rok neuděláte chybu. 

BLOG_náušnice 2024

Vrstvení šperků 

Slavný výrok Coco Chanel říká, že žena by před odchodem z domu měla vždy sundat jeden šperk. Vrstvení šperků se ale nyní veze na módní vlně, a tak klidně ještě jeden šperk navíc přidejte! Samozřejmě stále platí všeho s mírou. Vrstvěte vždy jen jeden typ šperků – plné ruce prstenů podtrhněte už jen jemným řetízkem nebo drobnými náušnicemi. Nebojte se ani kombinace různých kovů, která už dávno není tabu. Zkuste sladit i různé barvy zlata. 

Blog_šperky vrstvení 2024

Tenisové náramky

Tenisové náramky zažily svůj comeback již v minulém roce. Svou jemností okouzlily celý svět a dávno už neplatí, že je unosíte jen na plesy. Diamantový tenisový náramek můžete klidně vynést na světlo ke každodenním outfitům. Jeho nenápadný luxus přitáhne pozornost, aniž by přitom zastiňoval krásu nositelky. Vyberte si TIAMI tenisový náramek osázený lab-grown diamanty, které šperku dodávají oslnivou brilanci.

 Blog_šperky tenisové nár_2024

Choker

Do módy se letos vrací chokery, tedy náhrdelníky, které přímo obepínají krk. Výrazný perlový choker vynesla na červený koberec třeba představitelka Barbie, Margot Robbie, a podobně nepřehlédnutelné chokery zdobily i modelky na módních molech. Pokud výstřední šperky nenosíte, potěší vás, že v kurzu jsou i jemnější náhrdelníky, které skvěle sladíte s každým outfitem. 

Květiny a zase květiny

Obzvlášť s příchodem jara můžete svůj outfit oživit šperky s motivem květin. Letos s nimi rozhodně nešlápnete vedle. Módní mola totiž v minulém roce doslova rozkvetla. Květinové šperky kombinujte s jemnými doplňky, náramkovými hodinkami a elegantní módou. 

blog_2024_květinové motivy_1

 

Diamanty z módy hned tak nevyjdou

Trendy přicházejí a odcházejí, ale briliantový šperk je věčný. Diamanty zkrátka z módy nikdy nevyjdou, ty laboratorní navíc vznikají s ohledem na planetu. Dejte přednost nadčasovému šperku, který bude stále stejně oslnivý, a vyberte si z našich kolekcí diamantových šperků. Ať je váš rok 2024 stejně zářivý jako naše lab-grown diamanty!

Toužíte po nadčasovém šperku nebo chcete klenot inspirovaný současnými trendy? Kontaktujte nás a my vám se vším rádi pomůžeme. 

tlacitko