Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Darujte diamant: 4 tipy na luxusní dárek pro ženu

Jen málokteré ženě neudělá radost třpytivý šperk, který ji může zdobit klidně po celý život. Skvělou volbou jsou laboratorní diamanty, které mají stejnou brilanci i lesk jako diamanty těžené, ale jsou šetrnější k planetě i vaší peněžence. Přinášíme vám tipy na luxusní dárky pro ženu, které zaručeně vykouzlí úsměv na tváři něžného pohlaví.

1_1

Proč jsou TIAMI šperky ideálním luxusním dárkem pro ženu? 

Jemné a elegantní šperky TIAMI zdobí lab-grown diamanty, které se rodí v laboratoři, a nezatěžují tak životní prostředí hlubinnou těžbou. Nemusíte se však obávat, že by udržitelné diamanty neměly stejnou kvalitu jako ty těžené. Jejich vlastnosti jsou naprosto identické a dokážou je rozlišit pouze profesionálové se speciálními přístroji. 

Těžba diamantů je spojena s mnoha etickými problémy, od nehumánních podmínek až po negativní dopad na planetu. Laboratorní diamanty jsou stejně krásnou, avšak udržitelnou alternativou. Jejich koupí tak uděláte radost nejen obdarované, ale i celé planetě.

V naší nabídce najdete celou řadu vkusných šperků s udržitelnými diamanty, které budou slušet každé ženě. Abyste se v širokém sortimentu lépe zorientovali, přinášíme vám 4 tipy na luxusní dárky pro ženu, se kterými prostě nešlápnete vedle. 

1. Provázkový náramek s diamantem 

Dokonalá kombinace praktičnosti a luxusu. To jsou provázkové náramky s lab-grown diamantem TIAMI. Jejich minimalistické provedení vkusně podtrhne osobitý půvab každé ženy, zároveň je však díky jedinečné brilanci a třpytu hned tak někdo nepřehlédne.

Provázkový náramek Sweetie tvoří laboratorní diamant zasazený do 14karátového zlata a nylonová šňůrka libovolné barvy, kterou lze na přání kdykoliv změnit. Šňůrka je vyrobená z vysoce kvalitního, pevného materiálu, a tak není třeba náramek z ruky téměř nikdy sundávat. 

banner2 (2)

2.  Minimalistický diamantový přívěsek

Nic neozdobí ženu tak jako třpytivý náhrdelník. V naší nabídce najdete spoustu různorodých zlatých přívěsků s laboratorními diamanty. Jak si z tak široké nabídky šperků vybrat ten pravý? Prohlédněte si třeba přívěsek z kolekce Pure Line, která reprezentuje čistotu, jednoduchost a eleganci. Tomu odpovídá i minimalistický design, který si zamilujete na první pohled. Pozornost upoutá 7 lab-grown diamantů zasazených do 14karátového žlutého nebo bílého zlata, které přináší jistotu dlouhé životnosti a vysoké odolnosti šperku.

7

3. Zlatý prsten s levitujícím diamantem

Chcete darovat něco opravdu jedinečného? Pak vás jistě zaujme unikátní design zlatého prstenu Air Brilliant, v jehož středu se vznáší třpytivý laboratorní diamant. Díky netradičnímu designu a precizní ruční práci si můžete být jisti, že k narozeninám, významnému jubileu nebo zásnubám darujete opravdu kvalitní kousek. Aby byl prsten ještě o něco unikátnější, opatřete ho personalizovaným gravírováním.

1701-3_prsten-z-bileho-zlata-s-diamantem-air-brilliant_1

4.  Briliantové náušnice z 18karátového zlata

Diamantové náušnice spolehlivě povznesou každý sváteční outfit na novou úroveň. Naše zlaté náušnice Magic Cube zaujmou každou ženu, která dává přednost jemné eleganci před extravagantními šperky. Tvar magické kostky symbolizuje dokonalost, spolehlivost a bezpečí, a tak s sebou nesou i krásné poselství, které obdarovanou jistě potěší. Každou z briliantových náušnic tvoří solitérní diamant a 18karátové zlato v různých barevných variacích.

magic cube_lejla

Diamant jako dokonalý dárek pro každou ženu

Ať už si zvolíte náušnice, prsten, přívěsek nebo stylový náramek, můžete si být jisti, že darujete jemný šperk, který bude pro ženu tím nejvěrnějším společníkem po celý život. Šperky balíme do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, kterou můžete ozdobit osobním vzkazem a vytvořit tak krásné dárkové balení.

Pokud se ve špercích nevyznáte, kontaktujte nás a my vám s výběrem vhodného dárku s radostí poradíme. Nabízíme i zakázkovou výrobu nebo úpravy velikostí. 

tlacitko