Oslavy svatého Valentýna s lab-grown diamanty

Svatý Valentýn je původně anglosaským svátkem lásky, který však v posledních desetiletích získal svou neochvějnou tradici i u nás v Evropě. V Čechách máme ještě i překrásný svátek Prvního máje, kdy je lásky čas. 14. únor, na nějž svatý Valentýn připadá, je však především svátkem milostným. Svátkem, kdy si zamilované páry připomínají, jak důležitá a neochvějná je pro ně láska jednoho k druhému.  

Cute Heart žlutá 1920x900 Pure love, Little Heart 1920 x 900 Cute Heart triple 1920x900 
 
Vznik tohoto svátku má zajímavou a velmi romantickou historii s tragickým přesahem. Historici se domnívají, že kořeny této tradice sahají až do starověkého Říma k svátku Lupercalia. Předvečer těchto oslav byly do tzv. urny lásky vloženy lístečky se jmény dívek, z nichž si následně mladíci vylosovali jméno té, která se měla stát jeho milovanou v příštím roce. Se svatým Valentýnem se však tyto oslavy propojily až díky osudu kněze Valentýna, který v Římě působil za vlády Claudia II.  
 
Tento vládce zakazoval svým vojákům zásnuby, protože se obával, že zasnoubení či sezdaní muži nebudou chtít opustit svou milovanou a odejít do boje. Kněz Valentýn však i přes tento zákaz zasnoubené páry v tajnosti oddával, za což byl následně právě 14. února popraven. Díky jeho hrdinským činům ve jménu pravé lásky si tak i my rok co rok v tento den připomínáme, jak důležitá je láska, která nám pomůže překonat i ty největší životní překážky. Stejně, jako je párům pomáhal překonat svatý Valentýn.  
 
Tento svátek je tradičně spojován také s nejrozšířenějším symbolem lásky - srdcem. To je univerzálním vyjádřením toho, že naší milovanou osobu pořád nosíme a střežíme ve svém srdci. V naší západní moderní civilizaci je proto obrovsky rozšířená tradice věnovat své milované osobě na svátek zamilovaných předmět ve tvaru či s ozdobou srdce. Šperky jsou v tomto ohledu zdaleka nejpopulárnější. Podle průzkumů jsou navíc šperky ve tvaru či s ozdobou srdce tím nejrozšířenějším designem, pro nějž při nákupech sahají muži, aby potěšili své drahé polovičky. Ženy samy pro sebe šperky se srdcem nakupují podstatně méně.  
 
U nás v Tiami je láska a všechny její druhy tím, co nás pohání vpřed. Vyjádřit svůj vřelý cit, vděk a úctu milované osobě skrze unikátní šperk s dokonalou brilancí lab-grown diamantů nám dává obrovský smysl. Diamant totiž stejně jako srdce symbolizuje lásku, která vydrží. Díky svým ojedinělým kvalitám - překrásnému třpytu, eleganci a zároveň neochvějné odolnosti vůči okolním vlivům - jakoby přesně kopíroval to, co opravdová láska představuje. Svá láskyplná slova a gesta tak můžete svým milovaným skrze šperk s diamantem zhmotnit do podoby, která je bude zdobit a těšit úplně každý den.  

Všechny naše šperky z bílého, růžového či žlutého zlata obsahují udržitelné laboratorní diamanty s dokonalou brilancí a zároveň jistotou, že jejich vznik nijak neuškodil naší milované planetě. Naše kolekce, které se však nejvíce hodí pro oslavu svatého Valentýna a vaší jedinečné lásky jsou Cute Heart nebo Little Heart. Obě tyto série jsou v duchu nejoblíbenějšího symbolu lásky designované ve tvaru srdce a obsahují náramky, přívěsky na krk, prsteny i náušnice s lab-grown diamanty. Díky nim můžete svou drahou polovičku při valentýnských oslavách překvapit krásným šperkem vyrobeným přímo v našem ateliéru v centru Prahy.  

cute Heart 1920x 900 Pure Love růžová 1920x900 cute Heart růžová 1920x900 
 
Ke každému šperku obdržíte i certifikát původu s potvrzením kvality použitých diamantů, originální krabičku z plně biologicky odbouratelného materiálu a dárkové balení, do nějž můžete pro svou milovanou osobu ukrýt další dojemné překvapení v podobě osobního vzkazu nebo fotografie. Pokud tedy tápete nad tím pravým dárkem k svátku svatého Valentýna, naším zlatým šperkem s lab-grown diamanty zcela určitě dokonale vyjádříte svou lásku a svým milovaným věnujete ozdobu, která jim vaše neochvějné city bude den, co den mile připomínat.  
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení