Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Usnadněte si výběr dokonalého dárku ke svátku všech zamilovaných – přečtěte si naše tipy!

Svátek všech zamilovaných je za dveřmi! Pokud chcete letos 14. února svou drahou polovičku překvapit opravdu výjimečným dárkem z lásky, je načase přemýšlet, čím ji ohromíte. Pokud stále tápete, právě pro vás jsou určeny naše tipy na luxusní dárek k Valentýnovi pro ženy i muže.

Tipy na dárek k Valentýnovi ocení nejen muži

Cute Heart žlutá 1920x900  Pure love, Little Heart 1920 x 900  Cute Heart triple 1920x900 
 

To, že se svátek všech zamilovaných neboli den svatého Valentýna slaví každoročně 14. února, je známá věc. Tušíte ovšem, proč svátek odkazuje právě k Valentýnovi a proč připadá právě toto datum? Ačkoliv u nás bývá den svatého Valentýna často považován za americký svátek, není tomu tak. Jeho historie ve skutečnosti sahá až do starověkého Říma, kde ve 3. století našeho letopočtu působil biskup Valentýn z Terni. V této době, za vlády císaře Claudia II., byly v Římě zakázány sňatky. V období plném válek se jednalo o opatření, jak co nejvíce mužů udržet v armádě, neboli daleko od tepla domova a případné manželky. 

Pro biskupa Valentýna byla ovšem, jak Bible káže, láska na prvním místě. Zamilované páry tedy tajně oddával a po obřadu jim vždy věnoval kytici z květů z biskupské zahrady. Právě takto vznikla tradice věnovat ženám 14. února květiny. Bohulibé činy se ovšem biskupovi staly osudnými a za obcházení císařova zákazu byl 14. února roku 269 popraven. Za svou ochotu pomáhat zamilovaným a mučednickou smrt byl Valentýn už během raného středověku svatořečen a jeho skutky si dodnes připomínáme v den výročí jeho popravy.

Kromě květin je dnes nejčastějším dárkem k Valentýnovi bonboniéra, sexy prádlo či lahev dobrého vína, kterou si zamilovaný pár ideálně vychutná společně. Každý rok ovšem přibývá lidí, kteří se před svou polovičkou 14. února chtějí blýsknout výjimečným dárkem. A bez zajímavosti není, že při výběru vhodného dárku k Valentýnu častěji tápou ženy než muži. Ať už chcete v den oslavy lásky potěšit jeho či ji, naše valentýnské tipy na dárek se vám rozhodně budou hodit!

Dokonalý valentýnský dárek pro ženu

Celosvětově známým symbolem lásky a náklonnosti je srdce. Pokud tedy hledáte luxusní valentýnský dárek pro ženu, kterým dokonale vyjádříte hloubku svých citů, nejlépe to uděláte právě skrze motiv srdce. Jestliže svým dárkem navíc chcete dát najevo nejen lásku k ženě, ale také k životnímu prostředí, originální šperky TIAMI zdobené syntetickými diamanty budou perfektní volbou. Ať zvolíte prsten s diamantem nebo jiný typ šperku, nemůžete šlápnout vedle. 

Srdce je hlavním motivem hned tří linií těchto výjimečných a k přírodě šetrných klenotů. Kolekce Cute Heart vybrazuje srdce v moderní a hravé podobě, která osloví všechny slečny, ženy a dámy, které jdou s dobou a módními trendy. Pokud je pro vaši milovanou typický spíše elegantní a minimalistický styl, doporučujeme vybírat z náramků, náušnic a přívěsků kolekce Little Heart. Čistým a nekompromisním vyjádřením lásky budou i klenoty z linie Pure Love, ve kterých se snoubí dokonalé laboratorní diamanty se 14karátovým zlatem. Jak lépe vaší partnerce říci: „Miluji tě!“ než luxusním šperkem, který už nebude chtít sundat.
 

cute Heart 1920x 900  Pure Love růžová 1920x900  cute Heart růžová 1920x900 
 

Dokonalý valentýnský dárek pro muže

Patříte mezi ženy, které by rády svého drahého na svátek všech zamilovaných překvapily něčím úžasným, ale stále nemůžete přijít na to pravé? Pak právě vám se bude hodit informace, že luxusní dárek k Valentýnovi v podobě šperku ocení i muži. Ti si sice u klenotů daleko méně potrpí na kvantitu, ovšem kvalita a originalita je pro ně vždy na prvním místě. 

Jestliže si váš partner zakládá na osobitém stylu a zároveň nebojí vystoupit z řady, trefou do černého bude náramek Immortal Love. Autorské dílo šéfdesignéra TIAMI Milana Nováčka vyniká neobvyklým spojením svůdného ženského těla s lebkou v podobě mexické masky oslav smrti. Výsledkem je nádherný pánský šperk zdobený 6 syntetickými diamanty, kterým vašemu drahému zaručeně vyrazíte dech. Hledáte-li něco decentnějšího, co skvěle doplní styl vašeho elegána, doporučujeme pánský náramek Infinity. Nadčasový design se symbolem nekonečna dává najevo lásku bez hranic a dokonale vynikne na zápěstí vašeho vyvoleného.

Doufáme, že vám naše tipy na originální dárek k Valentýnovi pomohly a především, že s nimi svého partnera či partnerku 14. února přivedete k úžasu. Ať už chcete obdarovat ji, nebo jeho, s klenoty od české šperkařské značky TIAMI rozhodně nešlápnete vedle.

infinitybanner_panske

tlacitko