Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Prsteny od Tiami: Symboly elegance, luxusu a udržitelnosti

V univerzu šperků jsou prsteny nejen doplňky, ale také vyjádření osobnosti, lásky a závazku. Značka TIAMI toto chápe do posledního detailu a přináší kolekci prstenů, která je synonymem pro rozmanitost, elegance, luxus, originalitu a udržitelnost. Od zásnubních a snubních prstenů po unikátní kousky na míru, TIAMI nabízí široké spektrum možností pro každou příležitost.

2 (2)

Zásnubní a snubní prsteny: Slavnost lásky a závazku

Zásnubní a snubní prsteny od TIAMI jsou navrženy s myšlenkou na ty nejkrásnější okamžiky ve vašem životě. Ať už hledáte klasický design nebo něco jedinečného, nabízíme širokou škálu prstenů pro dámy i pány. Každý kus je mistrovským dílem, které odráží váš příběh lásky a sdílený závazekAť už zvolíte snubní prsten s laboratorním diamantem v jakékoliv barvě zlata, dokonalost a krása tohoto výjimečného šperku perfektně vynikne.

Originalita a zakázková výroba: Vaše sny se stávají skutečností

Pro ty, kdo hledají něco opravdu unikátního, TIAMI nabízí možnost zakázkové výroby prstenů. Představte si prsten s free brusem, jako je náš exkluzivní prsten z bílého zlata Free Brus, který představuje vrchol originality a kreativity. Každý prsten z této unikátní sady je broušený při zvuku melodie, která má pro vás speciální význam, což přináší doslova hmatatelnou harmonii do každého detailu designu. V TIAMI věříme, že každý šperk by měl být tak jedinečný jako osoba, která jej nosí a každý prsten je neopakovatelný.

Blog_Snubní prsteny_Freebrus

Air Brilliant: Kde se setkává brilance s lehkostí

Naše řada prstenů Air Brilliant je mistrovským dílem, které zdůrazňuje nejen nádhernou brilanci laboratorních diamantů, ale také lehkost a nositelnost, které z nich činí ideální volbu pro každodenní nošení. Tyto prsteny jsou dokonalým příkladem, jak může být luxus současně elegantní a pohodlný. Objevte netradiční prsteny, které překračující hranice klasické elegance. 

air bril. blog_1

Udržitelnost: Krása s vědomím

V TIAMI si uvědomujeme důležitost udržitelnosti v dnešním světě. Naše prsteny jsou vyrobeny s ohledem na planetu, používáme bílé, žluté nebo růžové zlato a laboratorně pěstované diamanty, aby naše šperky byly nejen nádherné, ale také šetrné k životnímu prostředí. Tímto způsobem můžete nosit naše prsteny s pocitem, že přispíváte k lepší budoucnosti.

Všechny zakoupené šperky vám zabalíme do elegantní krabičky z plně biologicky odbouratelného materiálu. Další součástí rozšířeného dárkového balení je samozřejmě i certifikát pravosti a kvality vámi zakoupeného diamantu. V případě zájmu lze do každého dárkového balení přiložit i kartu s osobním vzkazem, přáním či fotografií.

IMG_5114

Objevte kolekci prstenů od TIAMI na www.tiami.cz/prsteny/ a najděte si ten pravý šperk, který bude doprovázet vaše významné životní momenty.

S TIAMI si můžete být jisti, že vaše volba je nejen krásná, ale i odpovědná.

 tlacitko