Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Kolekce PURE LINE: Kde čistota setkává se sofistikovaností

V srdci každého šperku od TIAMI leží příběh - příběh nekonečné elegance, detailního mistrovství a lásky k udržitelné kráse. Kolekce PURE LINE je manifestem těchto hodnot, představující šperky, které jsou stejně jedinečné jako ženy, které je nosí. PURE LINE slaví ženskou krásu, precizní ruční práci a dokonalou harmonii, kterou tyto šperky přinášejí do každého okamžiku.

1 úvodní_blog

Oslava čisté linie a sofistikovanosti

Kolekce PURE LINE ztělesňuje sofistikovanost prostřednictvím svého jednoduchého, avšak nápaditého designu. Každý kus - prsteny, přívěsky, náušnice a náramky - je mistrně vyroben z bílého, žlutého, nebo růžového zlata, přičemž je ozdoben řadou pečlivě vybraných laboratorně pěstovaných diamantů. Tyto diamanty jsou usazeny v přesné řadě, čímž vytvářejí efekt čisté a nepřerušované linie, která je symbolem elegance a plynulosti.

Variabilita a unikátnost v každém kusu

PURE LINE přináší různorodost v počtu kamenů, s variantami jako Pure line 3, Pure line 5 a další, umožňující jednotlivcům najít ten pravý šperk, který vyhovuje jejich osobnímu stylu a preferencím. Laboratorní diamanty s kulatým brusem jsou vsazeny tak, aby šperk zůstal dokonalý z každého úhlu pohledu, dokonce i při otočení, což zajišťuje, že jeho krása šperku je stálá a neustálá.

3_pure line _ blog článek

Dokonalost z každého úhlu

Mistrovství, s jakým jsou diamanty vsazeny, zajišťuje, že každý šperk z kolekce PURE LINE zůstává dokonalý ze všech stran. Tato pozornost k detailu nejen podtrhuje ženskou krásu, ale také slibuje, že nositelka bude vypadat nádherně z každé perspektivy. Je to svědectví TIAMI o závazku k precizní ruční práci a harmonii, které jsou základem každého vytvořeného kusu.

PURE LINE: Více než jen šperky

Šperky z kolekce PURE LINE od TIAMI jsou více než jen doplňky; jsou oslavou čistoty, sofistikovanosti a nekonečné krásy, které mohou být součástí každodenního života i významných okamžiků. S certifikátem pravosti a dodávané v krásném balení, tyto šperky jsou ideálním dárkem pro sebe nebo pro blízké, představující lásku a závazek k udržitelné eleganci.

2023 05 26 Tiami 06037 - kopie

Navštivte náš web a objevte kolekci PURE LINE - kolekci, kde každý kus šperku je dokonalou symfonií čistoty, precizní ruční práce a nekonečného lesku, navrženou tak, aby doplnila a zdůraznila jedinečnou krásu každé ženy.

 tlacitko