Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Diamantové visací náušnice Brilliant Drops z bílého zlata s diamanty

Kód: EBRW20001
29 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Kapka pro jedny symbolizuje čistotu, přírodu a radost, pro druhé zase plodnost a hojnost. Ať tak nebo jinak, kapka je velmi oblíbeným šperkařským tvarem, který perfektně sedí většině žen. Diamantové visací náušnice Brilliant Drops mají kapkovitý tvar. Jsou originální a flexibilní.  Stačí pouhý dotek slunečních paprsků a jejich brilance krásně rozzáří každý dívčí obličej. 

Proč si koupit nebo darovat náušnice z kolekce Brilance? 

 • Symbol čistoty, radosti, plodnosti a hojnosti 
 • Oblíbený kapkový design náušnic 
 • Dokonalá kombinace 18karátového bílého zlata a 30 syntetických diamantů 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 1,05 ct 
 • Barva LG diamantu je D-F 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diamantové visací náušnice Brilliant Drops z bílého zlata s lab-grown diamanty  

Kapka pro jedny symbolizuje čistotu, přírodu a radost, pro druhé zase plodnost a hojnost. Ať tak nebo jinak, kapka je velmi oblíbeným šperkařským tvarem, který perfektně sedí většině žen. Diamantové visací náušnice Brilliant Drops mají kapkovitý tvar. Jsou originální a flexibilní. Stačí pouhý dotek slunečních paprsků a jejich brilance krásně rozzáří každý obličej. 

Design těchto diamantových visacích náušnic tvoří 18kt bílé zlato, které je ozdobeno 30 (2x15) nádhernými syntetickými diamanty o celkové hmotnosti 1,05 ct. Diamantové náušnice o velikosti 2 x 1 cm ocení jemné ženy a dívky. Díky bezpečnému zapínání na puzetu perfektně sedí. 

Zlaté náušnice Brilliant Drops jsou zabaleny do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přáníSoučástí balení je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvítez jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použité lab-grown diamanty, nebo jaká je celková váha zlatého šperku.  

 
Kolekce Brilance 
Česká kolekce zlatých šperků, které dominuje nádherná brilance broušených syntetických diamantů. Dokonalá harmonie poctivé řemeslné práce, třpytu lab-grown diamantů v kombinaci s 18kt zlatem vás absolutně okouzlí 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Brilance? 

 • Symbol čistoty, radosti, plodnosti a hojnosti 
 • Oblíbený kapkový design náušnic 
 • Dokonalá kombinace 18karátového bílého zlata a  30 syntetických diamantů 
 • Celkový počet karátů ve šperku je 1,05 ct 
 • Barva LG diamantu je D-F 
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání  

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diamantové náušnice s lab-grown diamanty
Barva zlata: bílé
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí, slavnostní událost
Ryzost zlata: 18 kt
Tvar: kapka
Váha zlata: 1,40 g
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: D-F
? Čistota LAB diamantů: VS
Velikost LAB diamantů: 0,035 ct
Celkový počet LAB diamantů: 30 ks
? Celková váha LAB diamantů: 1,05 ct
? Celková hmotnost šperku: 1,60 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: