Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Jak vybrat svatební náušnice?

Jak vybrat svatební náušnice? K nejdůležitějším momentům v životě ženy patří bezpochyby svatba. V tento den musí být všechno perfektní do posledního detailu a nevěsta by měla doslova zářit. Vedle snubních prstenů hrají mimořádnou roli svatební náušnice, které vyladí outfit nevěsty k dokonalosti. Jaké náušnice na svatbu zvolit a podle čeho se při výběru rozhodovat?

BLOG_Svatba_Markéta a David

 

Svatební šaty na prvním místě

Nejdůležitějším faktorem pro výběr náušnic na svatbu jsou rozhodně svatební šaty nevěsty, protože některé kovy vypadají lépe v kombinaci s určitými barvami oblečení. Ke svatebním šatům v bílé barvě se tak nejlépe hodí klenoty ze stříbra, platiny či chirurgické oceli, jež jasnou bílou barvu podtrhnou. Šaty smetanové, krémové, v odstínu champagne či slonové kosti zase skvěle doplní zlaté náušnice.

 EABW2203_NABW2203

Pokud jsou šaty zdobené například korálky, je vhodné zvolit šperky ve stejném duchu – tedy například ke zdobení stříbrnými flitry či korálky se hodí stříbrné náušnice, náramek a náhrdelník. Obecně také platí pravidlo, že k šatům výrazným a propracovaným nejlépe sedí minimalistické náušnice, a naopak jednoduché šaty je možné doplnit výraznějšími kousky.

 Zohledněte i tvar obličeje

Významným faktorem při vybírání svatebních náušnic je také tvar obličeje nevěsty. Náušnice, které se hodí k typu obličeje, pak zvýrazní jeho přednosti a naopak odvedou pozornost od případných nedostatků. Jak vybírat náušnice podle typu obličeje?

 

  • Kulatý obličej – pro nevěsty s kulatým obličejem jsou ideální takové náušnice, které tvar obličeje nerozšiřují, tedy například dlouhé visací. Pro svatbu se hodí i podlouhlé náušnice zakončené nějakým výrazným prvkem, jako je třeba perla.
  • Oválný obličej – nevěsty s oválným tvarem obličeje naopak ocení náušnice, které rysy opticky rozšíří. K tomu jsou vhodné náušnice ve tvaru kuliček (perel), kruhů, spirál či slziček.
  • Trojúhelníkový obličej – nevěsty se širší čelistí a užším čelem by měly volit náušnice, které jim tvář zjemní. Toho je možné dosáhnout náušnicemi pravidelných tvarů, jako jsou oválné či kruhové. Nevěsty s výraznými rysy se nemusí bát ani extravagantních klenotů.
  • Srdcový obličej – pro tento tvar obličeje je typické širší čelo a tvář, které se směrem k bradě výrazně zužují. Trefou do černého jsou v tomto případě náušnice ve tvaru slziček, obdélníku, kruhové a oválné. Dále si mohou nevěsty dovolit výraznější náušnice, které se směrem dolů (tedy přesně opačně než obličej) rozšiřují.

 SABINA_MG_6407_šířka

 

Zaujměte udržitelným luxusem

Ve váš velký den budete zaručeně středem pozornosti, což je ideální příležitost blýsknout se s klenoty, které odrážejí nejen váš skvělý vkus, ale i ohled na životní prostředí. Skvělou volbou jsou tak náušnice zdobené laboratorními diamanty. Jedná se o diamanty, které nebyly na rozdíl od klasických těžených diamantů z hloubi Země získány neekologickou těžbou, ale byly za použití nejmodernějších technologií vyrobeny v laboratoři. Jejich vlastnosti jsou ovšem naprosto totožné s přírodními diamanty a odlišit je od sebe dokáže jen skutečný odborník. Další výhodou je, že jsou lab-grown diamanty zhruba o 30 % levnější než těžené kameny, což při veškerých výdajích spojených se svatbou zajisté také oceníte.

 Blog_Svatba_105 Markéta a David_siřka

K tomu, abyste na své svatbě doslova zářila, vám pomohou visací náušnice Air Brilliant. Ohromí vás svým unikátním designem s kolečky vykládanými diamanty, v nichž se díky speciálnímu uchycení vznáší větší diamanty s perfektní čistotou a brilancí. Tento výrazný šperk vám ovšem po svatbě rozhodně nezůstane ležet v klenotnici. Skvěle doplní váš outfit při speciálních příležitostech, kdy něžně zvýrazní váš přirozený šarm.

Pokud máte ráda decentní doplňky anebo jste si na svatbu vybrala výrazné svatební šaty, váš outfit nádherně vyladí náušnice z bílého zlata s diamanty Pure Love. Jejich minimalistický design v kombinaci s oslnivou brilancí laboratorních diamantů oceníte jak při svatbě, tak během všedního dne, kterému tento šperk dodá punc výjimečnosti. A jaký jiný symbol než srdce vyjádří lépe nekonečnou lásku, kterou chováte k partnerovi, se kterým vstoupíte do manželství?

 2023-06-21-svatební-0173_websize_šířka

Pokud milujete něžnou eleganci, rozhodně byste se svého stylu měla držet i během svatebního dne. Visací náušnice Sweetie s perfektním diamantem na konci dokonale doplní vaše svatební šaty. Zároveň se stanou zajímavým, ovšem decentním prvkem vaší róby. Každý pohyb vaší hlavy upoutá pozornost, což se v tento výjimečný den velmi hodí.

 ESWW20004_2

Nechte šperky rozzářit nejdůležitější den vašeho života

Vzhledem k tomu, jaký mimořádný význam svatba v životě ženy zaujímá, je v tento den významný každý detail. Správně zvolené náušnice dají úžasně vyniknout krásu vašich pečlivě vybraných svatebních šatů. U TIAMI najdete originální náušnice vyrobené ze zlata a certifikovaných lab-grown diamantů s oslnivou brilancí. Mimořádná kvalita těchto klenotů zaručuje, že vám budou navždy připomínat nejkrásnější den vašeho života.

 tlacítko